Znaleziono 80 wyników

autor: malinka
pt cze 25, 2021 5:43 pm
Forum: Technologie
Temat: Jaki komputer firmy Dell polecacie?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 768

Re: Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Oj tak... Dzisiaj bez dobrych sprzętów to nie szłoby funkcjonować, zwłaszcza jak się prowadzi firmę. Tutaj to nawet potrzebny byłby outsourcing it w ramach, którego prowadzone byłby bieżące naprawy, aktualizacje oprogramowań etc. Dlatego na pewno też warto pomyśleć o takich usługach.
autor: malinka
czw kwie 01, 2021 10:15 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Rośliny
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 585

Re: Rośliny

A ja teraz chciałabym kupić jakieś ładne drzewo ogrodowe . Takie wiecie... Chodzi mi o coś ozdobnego. Ostatnio koleżanka mówiła coś, że na stronie pokato.pl można całkiem fajne oferty znaleźć, także koniecznie muszę to sprawdzić... Może coś wpadnie mi tam w oko.
autor: malinka
czw kwie 01, 2021 9:38 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Kuchnia
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 1445

Re: Kuchnia

Natomiast jak chodzi o takie kwestie, jak sztućce sola czy inne elementy praktyczne do kuchni... To tutaj warto zgłosić się do sklepu gastromania.pl. Tam znajdziecie solidne artykuły i to właśnie takich znanych, cenionych firm. Także byle czego tam nie kupicie...
autor: malinka
śr mar 31, 2021 9:06 am
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: reklama firmy
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 32

Re: reklama firmy

"Jak chcecie dowiedzieć się jak efektywnie wzmocnić sprzedaż waszych produktów, jak przyciągnąć uwagę klientów, warto odwiedzić sobie stronę scislak/com/design-thinking/i dowiedzieć się przykładowo na czym polega chociażby metoda design thinking. Takie wiadomości z pewnością wam się przydadzą."
autor: malinka
wt mar 30, 2021 1:22 pm
Forum: Zdrowie ogólnie
Temat: Zdrowie rodziny - skuteczny probiotyk
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 1676

Re: Zdrowie rodziny - skuteczny probiotyk

Owszem warto stosować jakieś witaminy, czy tego typu środki (o ile są sprawdzone). A według was co jest lepsze na usunięcie kataru u dzieck? Czy katarek plus czy katarek complete ? Tak pytam, bo taki aspirator na pewno mi się niedługo przyda, kiedy urodzi się mój maluszek. A wiadomo, że dzieci częst...
autor: malinka
śr mar 24, 2021 12:00 am
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: gry w sieci
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 45

Re: gry w sieci

A co powiecie na nieco inne zajęcia? Przykładowo na malowanie po numerach? Zauważyłam na stronie picarta/pl , że można zamówić sobie takie obrazy do samodzielnego malowania. Nawet taka opcja może być świetna na prezent, także warto pomyśleć nad czymś takim.
autor: malinka
ndz mar 21, 2021 6:20 pm
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Kompleksowy remont biura
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 2091

Re: Kompleksowy remont biura

Widzę, że czekają was konkretniejsze remonty.... No, tak zmiany czasami są potrzebne, ale czy macie wybraną jakąś konkretną firmę, która zajmie się tymi wszystkimi pracami? Ja myślę, że możecie zgłosić się do firmy mieszkobud/pl/remonty-grodzisk-mazowiecki.html , bo oni z tego co wiem niezawodnie pr...
autor: malinka
śr mar 10, 2021 12:18 am
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Studia
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 535

Re: Studia

"Tak... Studia są dzisiaj bardzo potrzebne, bo dzięki nim mamy szansę znalezienia dla siebie idealnej pracy. Ja właśnie też teraz chce zapisać się na wymarzony kierunek, który tutaj wszib.edu/pl/studia/finanse-i-rachunkowosc/znalazłam. A więc finanse i rachunkowość studia kraków, także super...."
autor: malinka
wt mar 02, 2021 6:57 pm
Forum: Biznes
Temat: Pomysły na biznes
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 1930

Re: Pomysły na biznes

A czy samodzielnie prowadzicie faktury zakupu ? Czy ktoś u was w firmie zajmuje się tymi kwestiami? Pytam, ponieważ niedługo będę otwierać swoją firmę i zastanawiam się czy samodzielnie tymi kwestiami się zająć, czy zlecić to komuś?
autor: malinka
wt mar 02, 2021 6:12 pm
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Szkolenia
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 1972

Re: Szkolenia

Natomiast jak planujecie w najbliższym czasie działać w branży gastronomicznej to warto byłoby zapisać się również na manager gastronomii kurs tutaj na sztukarestauracyjna/pl. Dlaczego? Ponieważ, tam zyskacie naprawdę cenną wiedzę na temat tego, jak efektywnie zarządzać lokalem, personelem, jak moty...