Znaleziono 213 wyników

autor: zdrowaja
pn lut 05, 2024 8:53 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Projekt domu kanadyjskiego
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 232

Re: Projekt domu kanadyjskiego

Nie znam się na tego rodzaju sprzęcie, a mąż jednak zaproponował, żebym się tym zajęła, dlatego proszę o wsparcie. Chodzi o to, że nie wiem, która pompa głębinowa 500l/min będzie dobra do małej studni. Czy taka pojemność będzie odpowiednia? Jak Wam się wydaje?
autor: zdrowaja
pn lut 05, 2024 8:33 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Remont mieszkania
Odpowiedzi: 55
Odsłony: 4275

Re: Remont mieszkania

Cześć, rozważam remontowy zawrót głowy i wiem, że wiele osób może mi w tym względzie pomóc. Chodzi o nowe meble… Wiecie może, gdzie dostanę ogólnie biały impregnat do drewna na zewnątrz ? Dla mnie to mocny kierunek względem działania dla swojego dobra, ale jednak chcę wiedzieć od Was, użytkowników.
autor: zdrowaja
pn lut 05, 2024 8:24 pm
Forum: Odżywianie
Temat: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?
Odpowiedzi: 74
Odsłony: 14659

Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Chorowanie przez dzieci to jakaś masakra, ale niestety, nie zawsze możemy sobie z tym jakoś poradzić. Dlatego może po prostu warto pomyśleć o czymś takim jak woda morska apteo dla dzieci ? Moim zdaniem to naprawdę ważna kwestia.
autor: zdrowaja
pn lut 05, 2024 8:01 pm
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Szkolenia z zakresu ochrony środowiska
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 109

Re: Szkolenia z zakresu ochrony środowiska

Biznes to wydatki, a jak wydatki, to pewnie też dodatkowo różnego rodzaju nowoczesne opcje, pozwalające na budowanie nam odpowiednich sytuacji. No i jak już o tym mówimy, to na przykład javascript od podstaw jest dla mnie dobra. Może warto wprowadzić?
autor: zdrowaja
pn lut 05, 2024 7:40 pm
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Dioptromierz
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 87

Re: Dioptromierz

Czeka na mnie optyk soczewki albo okulary - taki mam wybór i to jest dla mnie kolosalny dylemat. Każda opcja ma jakieś plusy, ale wiem, że nie można się na tym wiecie, zawiesić, żeby jednak pozwolić decydować komuś. Ja muszę się w tym czuć. Może jednak warto to powiększyć o Wasze doświadczenia?
autor: zdrowaja
sob sty 27, 2024 1:08 pm
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Auto po wypadku
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 2265

Re: Auto po wypadku

Rozważam ostatnio kilka sposobów na rozwój samej siebie i na pewno zrobię prawo jazdy, bo czuję, że nie ma przede mną żadnych blokad już. Zastanawiam się tylko, czy warto w tej https://prosto.edu.pl/szkola-jazdy-bemowo/ szkole je robić na Bemowie. MACIE jakieś doświadczenia?
autor: zdrowaja
pn sty 22, 2024 8:28 pm
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: dom z drewna
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1991

Re: dom z drewna

W dużej mierze sprawdzam sobie miejsca, gdzie dom mogę znaleźć i jestem w tym względzie mocno nakierowana na coś nowego. Mianowicie chodzi o to, że jednak dom to dla mnie spory wydatek i sprawdzam tu https://dreammobilhouse.pl/ , co można mieć. Dom to dla mnie naprawdę trudny wybór, ale jednak mobil...
autor: zdrowaja
pn gru 18, 2023 12:15 pm
Forum: Wszystko pozostałe
Temat: Optyk w Łukowie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 159

Re: Optyk w Grudziądzu

Czekam z niecierpliwością na moje nowe soczewki i wear . Wiem, że wiele osób woli jednak okulary i nie ma w tym niczego dziwnego, bo to raz, że przyzwyczajenie, dwa, soczewki nie są dla każdego. W związku z tym może warto o tym pomyśleć? Coś w tym obszarze zrobić?
autor: zdrowaja
pn lis 27, 2023 11:49 am
Forum: Dom i ogród
Temat: Meble Mościccy
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 84

Re: Meble Mościccy

Ciekawi mnie, jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o to jak usunąć bejcę z drewna . Nie miałam nigdy malowanych bejcą mebli i to jest dla mnie ogromny koszmar, że nie jestem w stanie tego dodatkowo ogarnąć. Dlatego czekam na pomysły, może coś Wam jednak się nasunie do głowy ?
autor: zdrowaja
ndz lis 26, 2023 9:55 am
Forum: Dom i ogród
Temat: Zabudowa poddasza
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 172

Re: Zabudowa poddasza

Jestem zwolenniczką zmian w domu, więc sprawdzam sobie niektóre elementy i jestem pewna, że sporo osób ma podobnie. Zaczęłam się dodatkowo zastanawiać nad tym, co mogę zmienić w domu i wbrew pozorom, jest tego sporo. Zastanawiam się jednak, czym przykleić listwę plastikową do ściany , bo nie miałam ...