Gdzie na majówkę?

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Gdzie na majówkę?

Post autor: farah557 »

Lada chwila majówka. Gdzie się wybieracie? Jedziecie gdzieś, czy raczej zostajecie w domu? Ja planuję jechać w Góry Świętokrzyskie. Skusiłam się na ten region po lekturze artykułu na stronie http://klasterkultury.pl/. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Gdzie na majówkę?

Post autor: JagodaLa »

W roku 2024 bardzo korzystnie układają się daty. Wystarczy wziąć trzy dni urlopu, żeby móc wyjechać na 9 dni. Zdecydowanie warto wyjechać gdzieś dalej niż tylko na działkę za miastem. Wiosną jest pięknie na greckich wyspach i nie jest jeszcze tak bardzo gorąco jak w lipcu czy sierpniu. Nie ma też tak wieli turystów. Warto zajrzeć do naszeRodos https://naszerodos.pl/ i poczytać jak w tym okresie najlepiej wypocząć.

Kamilla36
Posty: 87
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Gdzie na majówkę?

Post autor: Kamilla36 »

Pamiętajcie, że jeśli planujecie jakąś podróż, to warto zdecydować się na odpowiednie ubezpieczenia i jednym z takich ubezpieczeń jest takie od kosztów rezygnacji, gdzie można odzyskać swoje pieniądze. Ubezpieczeń szukajcie na stronie https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turys ... gnacji.htm .

zuzia852
Posty: 707
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Gdzie na majówkę?

Post autor: zuzia852 »

Super opcją na taki wyjazd są góry. Można pojechać z drugą połówką, rodziną, a nawet znajomymi. Do dyspozycji macie apartamenty oraz domki i na pewno warto pomyśleć już teraz o rezerwacji noclegu, aby trafić na fajne okazje i świetne miejsca. Moim zdaniem fajny wybór macie na tej stronie https://www.odkryj-zakopane.com/apartamenty?tags=domki .


ODPOWIEDZ