Restauracja w stolicy

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Restauracja w stolicy

Post autor: Samanta »

Będąc w stolicy miałam okazję odwiedzić wiele ciekawych miejsc. Z racji tego, że prowadzę bloga kulinarnego często odwiedzam restaurację w poszukiwaniu inspiracji i nowych smaków. Wiele słyszałam o restauracji Bubbles więc postanowiłam tam zajrzeć. Świetny wystrój miła obsługa i baaaardzo dobre jedzenie ( o alkoholach nawet nie wspominam bo są zniewalające :) )

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Restauracja w stolicy

Post autor: chorobo »

Powiem wam, że jeśli chodzi o restauracje w stolicy, to ja mam jedno ulubione miejsce i jest nim restauracja Wieniawa. Chodzę tam w niedzielę z moimi rodzicami, żeby spotkać się i porozmawiać o życiu. Bardzo lubię klimat, jaki tam panuje, ale także nie sposób nie wspomnieć o ich przepysznych potrawach, które serwują na co dzień swoim gościom. Jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca, to koniecznie tam zajrzyjcie.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Restauracja w stolicy

Post autor: Erin »

Hejka. Jak już mowa o restauracji w stolicy to wiadomo, że każdy szuka jak najlepszego rozwiązania dla swojego biznesu. Więc wybranie najlepszego dostawcy mięsa jest bardzo ważne dla nas. I tak szperając w internecie natrafiłam na ofertę tego zakładu Karol – Zakłady Mięsne. Bo jednak jest to zakład z tradycjami i to im stara się być cały czas wierny.


ODPOWIEDZ