Pierwszy raz nad jezioro

Tropicielka
Posty: 125
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Pierwszy raz nad jezioro

Post autor: Tropicielka »

Nigdy jeszcze nie wypoczywałam z rodziną nad jeziorem i w tym roku chcemy się pierwszy raz wybrać. Zawsze było morze i to głównie jakieś ciepłe (Bałtyk rzadko) no i nie wiem jak się do takiego urlopu przygotować ;)
Poczytałam już trochę na stronie czystejeziora.pl nad jakie jeziora warto się wybrać, nawet wybrałam sobie to jezioro https://czystejeziora.pl/pojezierze-kas ... wielewskie ale czy powinnam jeszcze coś wiedzieć żeby spędzić ten urlop jak najciekawiej?

menni
Posty: 108
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Pierwszy raz nad jezioro

Post autor: menni »

To może wybierz krainę jezior czyli mazury :) Tam jest tyle pięknych jezior, że na pewno będziesz zadowolona. Pomyśl też co ze sobą zabrać, by aktywnie spędzać czas nad wodą. Albo i pod, jeśli będziesz chciała nurkować to przydadzą ci się pianki neoprenowe https://www.surfshop.pl/pianki-neoprenowe

karinaMa
Posty: 243
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: Pierwszy raz nad jezioro

Post autor: karinaMa »

Pytanie tylko, w jaki sposób moglibyście jeszcze skuteczniej podejść do tego tematu? Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli sobie do https://herbalsglamping.eu/nasze-domki i sprawdzili takie luksusowe domki nad morzem. Myślę, że to mogłoby być dla Was dużo lepszym przeżyciem, niż wypad nad jezioro. Przemyślcie to sobie dobrze, bo chodzi w końcu o Wasze wspomnienia!


ODPOWIEDZ