Fotowoltaika

deborah
Posty: 332
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Fotowoltaika

Post autor: deborah »

Fotowoltaika do domu Kraków - jaką firmę możecie mi polecić? Chciałabym podjąć współpracę z doświadczoną i rzetelną firmą.

Pigwa
Posty: 58
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: Pigwa »

W temacie fotowoltaika sosnowiec czy Kraków - na pewno pomoże firma Universun. Wykonali multum instalacji, można ich znaleźć na FB czy w internecie. Aha i mają jeszcze wolne terminy na pierwszy kwartał 2022 roku, tak więc jak się zdecydujesz na instalację teraz, to zdążą się wyrobić przed tym ferelnym 1.04.2022r - czyli terminem zmiany sposobu rozliczania wyprodukowanej przez fotowoltaikę energii elektrycznej.

lustrzanka
Posty: 35
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: lustrzanka »

Budując nowy dom, dla mnie to podstawa, bo pozwala chociażby częściowo uzależnić się od sieciowego zasilania. Tu też polecam https://www.edisonenergia.pl/ bo ewidentnie znają się na rzeczy. Kompleksowo dopasowali pod mój dom panele, estetycznie je montując. A rachunki zgodnie z założeniami znacząco są niższe.

lewandowska
Posty: 68
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: lewandowska »

Wybór samej firmy to nie wszystko. Bardzo ważne jest to, na jakiego producenta paneli fotowoltaicznych się zdecydujesz. Ja mogę polecić Q cells – to jeden z największych producentów płytek krzemowych i paneli fotowoltaicznych, które są bezpieczne w eksploatacji oraz niezawodne.


ODPOWIEDZ