Prezent dla Morsa?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Prezent dla Morsa?

Post autor: chorobo »

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla męża, to kieruj się tym, czym on się interesuje. Ja twoim miejscu postawiłabym na jakąś ciekawą lekturę, ponieważ to prezent ponadczasowy, który zawsze się sprawdza. Zajrzyj sobie tutaj taniaksiazka/pl/przetaina-andrzej-pilipiuk-p-1662409.html , a może akurat coś ci się spodoba.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Prezent dla Morsa?

Post autor: zezowaty »

Mi się zawsze podobały kosze prezentowe. Myślę że dobrym prezentem dla każdego mężczyzny np z okazji urodzin był by ten kosz tu smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Wielkie-Piekno/6929 Jest bardzo bogaty. Tu panowie znajdą wyborną whisky, wyśmienity koniak Hennessy VSOP, dobrą herbatę . A i dla partnerki coś się w tym koszu znajdzie np krem orzechowy - moja żona go uwielbia.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Prezent dla Morsa?

Post autor: zdrowaja »

Nie wiem, morsowanie z ciepłą herbatką ? Co wy na to? Moim zdaniem naprawdę fajnie będzie to sprawdzić i tu ohtea/pl/ zobaczyć jakieś herbatki. Nie wiem, to mi się ogólnie wydaje dobrą sprawą, ale zobaczymy, co z tego będzie. Może akurat coś fajnego tam znajdę, w końcu punkt ma naprawdę spory wybór. No i dla mnie to jest fajne.


ODPOWIEDZ