Apartament

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Apartament

Post autor: deborah »

Chciałabym wynająć apartament Białka Tatrzańska w drugiej połowie października. Jakie miejsce polecacie?

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Apartament

Post autor: lunka »

Ja niestety nie mam nic do polecenia w tamtym rejonie. Natomiast jeśli zastanawiałabyś się, czym najlepiej pojechać w góry, to odpowiedź brzmi: wynajem samochodów Katowice Ja uwielbiam podróżować z Comfortcar, bo wiem że taka podróż wyjdzie mnie o wiele taniej, aniżeli własnym samochodem.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Apartament

Post autor: farah557 »

Ja też nie bywam w takich rejonach - jak dla mnie jest tam za dużo turystów. Jeśli góry, to wybieram Świętokrzyskie. Jest tam spokojniej, a i jest co pozwiedzać. Na stronie dragon-web/pl/ znajdziecie polecane hotele w tych okolicach.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Apartament

Post autor: sofia11 »

Jesli rozważasz inwestycję w nieruchomości to tutaj dreamestate/pl/aktualnosci/inwestycja-w-apartamenty-nad-morzem-czy-to-sie-oplaca znajdziesz bardzo ciekawy artykuł na ten temat. Uważam, że warto się z nim zapoznać. Myślę, że rozwieje wszystkie twoje wątpliwości. Sama chce kupić apartament w dobrej lokalizacji.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Apartament

Post autor: kasiunia »

Zdecydowanie bardziej wolimy wynajęcie apartamentu niż wyjazd do hotelu. Tak od wielu już lat jeździmy do Chorwacji w ten sposób poznając miejscową ludność.Nigdy nie było żadnych spięć z nimi a wakacje , na prawdę każde dobrze wspominamy. Do każdego wyjazdu dobrze się przygotowujemy a w tym roku przed wyjazdem kupiliśmy mężowi te oto spodnie jeansowe - dstreet/pl/product-pol-35856-Spodnie-meskie-jeansowe-typu-bojowki-ciemnoszare-Dstreet-UX3273.html oraz kilka koszulek i dwie bluzki dla córki. W końcu na takim wakacyjnym wyjeździe trzeba mieć w czym wyjść na miasto .

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Apartament

Post autor: Bonia »

Pratum to kameralne osiedle niewysokich budynków o bardzo nowoczesnej architekturze położone w Mikołajkach. Regularne linie luksusowych wnętrz naturalnie przenoszą wzrok na czyste wody Jeziora Tałty. pratumapartamenty/pl/ Dachy budynków porośnięte są zielenią, która wtapia Pratum w niepowtarzalny charakter Mazur. Pratum skupia w sobie wygodę, szyk i prestiż nowoczesnego projektu architektonicznego z szacunkiem do środowiska naturalnego, w którym funkcjonuje. Zamieszkaj w apartamentach w Mikołajkach.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Apartament

Post autor: Jsigowacy »

W tym roku wakacje spędziłam w hotelu Bristol Busko. Mają naprawdę piękne apartamenty! Jeśli ciekawi Was ten temat, to zachęcam do lektury wpisów na tej stronie https://momafilm.pl.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Apartament

Post autor: farah557 »

Świetne apartamenty ma w swojej ofercie ten hotel https://bristolbusko.pl/apart-hotel/o-apart-hotel. Miałam okazję tam być podczas majówki i jestem zachwycona. Mam nadzieję, że jeszcze wrócę do tego miejsca :)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Apartament

Post autor: kasiunia »

Jeśli marzy się wam apartament w dobrym i atrakcyjnym miejscu , zajrzyjcie do Mikołajek. W końcu to Mazury i wiele możliwości o każdej porze roku. Uważam ,że zakup apartamentu na wynajem oraz dla własnych celów rekreacyjnych to na prawdę jest świetny pomysł. Już kilka lat temu myśleliśmy o zakupie mieszkania na Mazurach a teraz taka okazja nam sie trafia. Już niebawem pewnie bedziemy mieć swoje miejsce w tak atrakcyjnym miejscu.


ODPOWIEDZ