Centralny kufer na motocykl

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Centralny kufer na motocykl

Post autor: Bonia »

Ten zestaw to wszechstronny i bezobsługowy pakiet na każdą wycieczkę. Wodoszczelne i pyłoszczelne aluminiowe kufry TRAX ADV, czyli dwa kufry boczne i centralny zapewniają najlepszą ochronę bagażu. Dedykowane dla danego modelu motocykla stelaże na kufry boczne PRO oraz stelaż na kufer centralny Adventure-RACK gwarantują optymalne dopasowanie i bezpieczne zamocowanie aluminiowych kufrów. akcesoriamotocyklowe/pl/product-pol-67062-Zestaw-Adventure-pakiet-bagazowy-do-motocykla-BMW-R-1200-GS-LC-ADVENTURE-16-black.html#opinions_58676

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Centralny kufer na motocykl

Post autor: chorobo »

Muszę przyznać, już sama ostatnio szukałam jakiegoś sprawdzonego miejsca, na którym mogłabym znaleźć przydatne porady i wskazówki jeżeli chodzi o dbanie o motocykl. Na stronie tego portalu easca/pl/ znalazłam wiele przydatnych treści, które ułatwiły mi wybór odpowiedniego jednośladu. Wam również polecam tam zerknąć jeżeli interesuje ci się taką tematyką.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Centralny kufer na motocykl

Post autor: zuzia852 »

Kufer na motocykl ja mam w planach zamówić ale jednak chyba nie prędko bo musze najpierw wymienić ubezpieczenie dla niego na lepsze. Tutaj compensa/pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/ widziałam że oferują niskie składki a mi na tym zależy, nie chcę przepłacać.

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Centralny kufer na motocykl

Post autor: gosiek »

Moi znajomi podróżują od dawna na motocyklach po świecie i jak najbardziej mają takie kufry na potrzebne rzeczy osobiste. Sporo można w taki zmieścić. Poza tym dbają o odpowiednią ochronę swojego ciała podczas jazdy motocyklem. Na dobresklepymotocyklowe/pl/odziez/ochraniacze/kosc-ogonowa zamówić można ochraniacze różnego typu, sprawnie wysyłają zamówienia i mają rozsądne ceny.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Centralny kufer na motocykl

Post autor: irenka »

Jest też sklep Moto-Tour. I tam popatrz, bo mają zawsze duży wybór. I to zarówno jeśli chodzi o akcesoria motocyklowe - takie jak kufry, jak i odzież motocyklową typu kurtki, spodnie itp. Mają produkty od wielu sprawdzonych producentów więc z pewnością coś wybierzesz.


ODPOWIEDZ