Łatwe trasy piesze w górach?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Łatwe trasy piesze w górach?

Post autor: Tropicielka »

Gdzie się wybrać jesienią na połazenie a nie wspinanie po górach, tak żeby się zbytnio nie przeforsować?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Re: Łatwe trasy piesze w górach?

Post autor: Ive »

Ja jesienią najczęściej wybieram Wisłę bo nie dość, że bardzo blisko do Czech to właśnie trasy piesze nie są trudne, a jak lubisz pojeździć rowerem, to i trasy rowerowe również znajdziesz tam całkiem łatwe :D

Moja rodzinka na nocleg wybiera szczególnie teraz apartamenty dlatego że nie mamy wtedy styczności z obcymi i jesteśmy totalnie niezależni, chce nam się to idziemy do knajpy, a jak nie, robimy posiłki u siebie. W Wiśle te apartamenty nie są przesadnie drogie dreamapart/pl/wisla

Malwina
Posty: 15
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:10 pm
Re: Łatwe trasy piesze w górach?

Post autor: Malwina »

Dla mnie nie ma łatwych, czy też trudnych górskich tras tylko są po prostu mniej lub bardziej ciekawe :) Teraz akurat planujemy z przyjaciółką przebyć Europejski Szlak Zamków i Pałaców castlesandpalaces.eu/pl . Słyszeliście już o tym nowym transgranicznym produkcie turystycznym? Ma na celu promocję rejonów Dolnego Śląska oraz Wschodnich Czech. Dzięki temu można poznać historię i różne atrakcje tych terenów.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Łatwe trasy piesze w górach?

Post autor: Franczeska »

A czy orientujecie się może, czy jest gdzieś taka trasa w okolicach Wałbrzycha? Po tym, jak trafiliśmy na stronę porady.walbrzych/pl/, postanowiliśmy wybrać się do tego miasta, bo jest tam naprawdę sporo do zobaczenia ;) A czy Wy mieliście okazję zwiedzić Wałbrzych?

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Łatwe trasy piesze w górach?

Post autor: Jsigowacy »

Łatwiejsze trasy piesze są na pewno w Górach Świętokrzyskich. Sama często podróżuję w te rejony i mogę polecić Wam nocleg w hotelu bristolbusko/pl/ :) można tam wypocząć nawet po najtrudniejszym szlaku :)


ODPOWIEDZ