Jakie książki lubicie czytać w podróży? Romanse, thrillery?

Ive

Post autor: Ive »

Macie pozycje ulubione, które polecicie?

Danuta
Re: Jakie książki lubicie czytać w podróży? Romanse, thrillery?

Post autor: Danuta »

Ja lubię ksiażki dla kobiet, które pokazują różne życiowe sytuacje. Bardzo dobra jest ta książka tu taniaksiazka/pl/najlepsza-oferta-georgia-le-carre-p-1452483.html To książka o dziewczynie, która po śmierci ojca, musi porzucić dziecięce marzenia i szybko dorosnąć. Dziewczyna stawia wszystko na jedną kartę, by tylko ratować własną rodzinę.

Tagliato

Post autor: Tagliato »

Najbardziej to lubię kryminały i chciałabym jak najszybciej kupić Stieg Larsson książki , bo przyjaciółka je pochłania ostatnio z wielkim zapałem. Takie historie z dreszczykiem, morderstwami i trzymające w napięciu są dla mnie najlepsze. Podobno ten szwedzki autor napisał ich dość dużo. Muszę skompletować wszystkie jego tomy.

Marzena21

Post autor: Marzena21 »

Skoro intryguje Ciebie ów temat to obowiązkowo przejrzyj sobie tę stronę z przeróżnymi, superowymi książkami. W moim odczuciu przeczytasz w tym miejscu wszystkie najważniejsze informacje i wybierzesz coś dla siebie - matfel/pl/product-pol-1003832-Moloch-Marek-Krajewski.html . Ja już kilka książek zamówiłam.

paulajacka12

Post autor: paulajacka12 »

Oprócz czytania książek bardzo fajnym spędzaniem czasu wolnego może okazać się czytanie blogów różnotematycznych, które dadzą różne możliwości pogłębiania wiedzy i rozszerzają horyzonty. Polecam zajrzeć na stronę michalboni/pl/ , gdzie znajdziecie bardzo dużą ilość informacji, które być może staną się dla was inspiracją do zmian np. w mieszkaniu. Myślę, że każdy znajdzie coś w swoim zakresie tematycznym.

bodo

Post autor: bodo »

Warto tradycyjne książki zamieć na audiobooki. Jeśli poszukujecie ciekawych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb, to na pewno tutaj ibuk/pl/audiobooki.html warto sobie zerknąć. Znajdziecie tam sporo różnych propozycji. Myślę, że warto przede wszystkim zadbać o swoje bezpieczeństwo i swój wzrok.

izka

Post autor: izka »

Niezależnie od tego, co was interesuje, to warto sobie zerknąć tutaj ksiegarnia.pwn/pl/wielkielitery . Są tam dostępne książki z dużą czcionką> Bardzo fajnie się je czyta i to nawet, jeśli nie macie problemów ze wzrokiem. Pomyślcie o tym. Wybór jest tam naprawdę spory. Uważam, że warto stawiać właśnie na takie książki.

menni

Post autor: menni »

Nie mam specjalnie wybranych kategorii jeśli chodzi o książki. Czytam wszystko co wpadnie mi do ręki. Ostatnio przeczytałam tę książkę https://www.taniaksiazka.pl/firefly-lan ... 79538.html, a w kolejce czekają już 2 kolejne :D

ODPOWIEDZ