Planowanie podróży 2021

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Planowanie podróży 2021

Post autor: Amy9602 »

Czy w związku z wirusem planujecie już jakieś podróże na przyszły rok? Albo musieliście przełożyć swoje plany na 2021? Jestem ciekawa jak to u Was wygląda ;)

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Planowanie podróży 2021

Post autor: Erin »

Tak konkretnie to jeszcze nie mamy żadnych planów, ale mamy zamiar takowe poczynić. Bo jednak mimo wszystko uważam, że jak mamy urlop to warto go wykorzystać i wyjechać gdzieś. Tylko gdzie? Więc poprosiłam o pomoc w szukaniu czegoś moją przyjaciółkę i ta od razu pokazała mi tę stronę poza-domem/pl/urlop na której umieszczone zostały propozycje spędzania urlopu.

zawadzka
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:29 pm
Re: Planowanie podróży 2021

Post autor: zawadzka »

Raczej tak,wszystko przecież musi się kiedyś skończyć,nawet trwająca pandemia.W tym roku jednak wybierzemy się z rodziną na pole namiotowe,dzieciaki będą mogły spokojnie się bawić,szaleć,a dorośli sobie odpoczną.W takim miejscu mogą przydać się latarki czołowe,dlatego chcąc wybrać odpowiedni model skorzystam z Ceneo ceneo/pl/Latarki/Rodzaj:Czolowki.htm

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Planowanie podróży 2021

Post autor: Jsigowacy »

Również mamy nadzieję, że do wakacji sprawa epidemii się uspokoi. Akurat my planujemy urlop w kraju, a konkretniej w Górach Świętokrzyskich. Już mamy zarezerwowany jeden z tych apartamentów bristolbusko/pl/apart-hotel/o-apart-hotel. Mam nadzieję, że uda się wyjechać chociażby na weekend.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Planowanie podróży 2021

Post autor: lunka »

Ja też uwielbiam podróżować, chociaż pakowanie siebie i dzieci zawsze sprowadza mi sen z powiek. Muszę kupić na pewno nową walizkę i kuferek na kosmetyki żeby wszystko było poukładane, w jednym miejscu. Mam nadzieję, ze kolejne pakowanie się, sprawi mi więcej radości.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Planowanie podróży 2021

Post autor: zuzia852 »

Ja jak planuję gdzieś podróż z moją rodziną to najpierw lubię popatrzeć co mogę zwiedzić w danym miejscu i czy faktycznie warto się tam udać. Tutaj worldwideracewalking/com/ znalazłam fajną stronę na której publikują relacje z podróży po kraju i zagranicy. Polecam wam ją.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Planowanie podróży 2021

Post autor: karinaMa »

Pewnie, że tak! W końcu jeśli w odpowiedni sposób zaplanujecie wyjazdy wakacyjne, to może być to dla Was zdecydowanym ułatwieniem już podczas samych wakacji. My planujemy w przyszłym roku zorganizować wraz z przyjaciółmi wielkanoc nad morzem. Wyszukaliśmy już nawet odpowiednie domki w Mielnie i już nie możemy się doczekać :) W herbalsglamping.eu/rodzinnie-w-wielkanoc sami możecie sprawdzić miejsca, które powinny przypaść Wam do gustu podczas takiego wyjazdu :)

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Planowanie podróży 2021

Post autor: paulajacka12 »

Możliwości podróżowania jest sporo, również po naszym kraju który często bywa niedoceniany. Bardzo fajnym pomysłem jest aktywny wypoczynek, dzięki któremu jednocześnie można się poruszać i zobaczyć mnóstwo fascynujących miejsc. W artykule znajdziecie dużo ciekawych wskazówek i miejsc, które warto wziąć pod uwagę podczas planowania podróży. Czas letni jest idealnym czasem na poznawanie nowych zakątków.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Planowanie podróży 2021

Post autor: sofia11 »

Ja mysle o podróży do Berlina. Od dawna chcę zwiedzić tą europejską stolicę. Na natemat/com/pl/berlin/berlin-dojazd-koszt.html znalazłam ciekawy artykuł z wskazówkami jak zorganizować taką podróż i chyba z nich skorzystam :)

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Planowanie podróży 2021

Post autor: zdrowaja »

Wiecie, co ja Wam powiem? Właśnie sprawdzam narzędzie do organizowania podróży służbowych i mam nadzieję, że uda nam się sporo na tym zaoszczędzić. Firma, która wymyśliła Holtailors obiecuje, że będziemy je organizowali o 90% szybciej i nawet 30% taniej. Jeśli tak, to ja się akurat z tego ucieszę. Dla mnie to będzie dobra możliwość.


ODPOWIEDZ