Szczyrk - czy można teraz jechać na weekend czy nie?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Szczyrk - czy można teraz jechać na weekend czy nie?

Post autor: Ive »

Szczyrk - czy można teraz jechać na weekend czy nie?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Szczyrk - czy można teraz jechać na weekend czy nie?

Post autor: Tropicielka »

Teraz chyba jeszcze tak, ale jesli się nie mylę, to od poniedziałku już tylko hotele są otwarte dla osób,
które podrożują w delegacji, dobrze mówię?
Upewnij się zanim ruszysz 8-)
Ja w Szczyrku byłam rok temu tutaj: dreamapart/pl/szczyrk
fajna, cicha miejscówka w apartamencie, mało ludzi wokół, można bardzo przyjemnie wypocząć

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Szczyrk - czy można teraz jechać na weekend czy nie?

Post autor: bodo »

Na tej stronie macie ciekawy pomysł na weekend we dwoje. Jest tam 7 naprawdę fajnych propozycji. Można skorzystać ze wszystkim i co jakiś czas realizować jeden z nich lub też zainspirować się którymś i sprawić swojej drugiej połówce naprawdę miłą niespodziankę. Uważam, że każdy z nas powinien od czasu wypocząć i zrelaksować się. Taki czas bez dzieci na pewno dobrze wam zrobi.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Szczyrk - czy można teraz jechać na weekend czy nie?

Post autor: Franczeska »

A skoro już jesteśmy przy takich weekendowych wyjazdach, to z kim najczęściej wyjeżdżacie? Ja zazwyczaj z rodziną, ale tym razem wyjątkowo planuję weekend z przyjaciółką. Mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić :) Znalazłam już nawet kilka fajnych propozycji na stronie internetowej parkhotellyson/pl/news/118. Relaks połączony ze świetną zabawą na pewno pozwoli nam wypocząć :)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Szczyrk - czy można teraz jechać na weekend czy nie?

Post autor: zuzia852 »

Ja jadę niedługo tam na weekend wam powiem i to moim motorem. Muszę przed tym wykupić mu nowe ubezpieczenie, tuta compensa/pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/ widziałam fajną ofertę i skuszają mnie tam ceną, konkurencja ma droższe składki.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Szczyrk - czy można teraz jechać na weekend czy nie?

Post autor: kasiunia »

Lubimy góry i lubimy wyjazdy w góry. Nie jesteśmy jednak turystami z krwi i kości, którzy przemierzają górskie szlaki. Jedziemy w góry raczej po to by zaczerpnąć świeżego górskiego powietrza i odsapnąć od natłoku codziennych obowiązków. Lubimy też czasami wybrać się na dobrą kolację. Lubię raczej sportowy styl i wyjście w taki spodniach - https://dstreet.pl/Spodnie-damskie-wosk ... Y1338.html jes w moim przypadku jak najbardziej mozliwe i dopuszczalne.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Szczyrk - czy można teraz jechać na weekend czy nie?

Post autor: lewandowska »

Wydaje mi się, że warto wybrać się w te rejony, tylko zaplanować sobie jakieś atrakcje, tak, żeby dziecko było zadowolone, np. kulig poronin - zwłaszcza teraz, na końcówkę sezonu :)


ODPOWIEDZ