Pokoje na mazurach

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Pokoje na mazurach

Post autor: Iskra »

Jeśli ktoś z was planuje wyjazd na mazury i szukacie naprawdę eleganckich i komfortowych pokoi w tym regionie, to zdecydowanie mogę wam polecić ten link https://jablon-resort.pl/ . Sam często tam bywam i muszę wam powiedzieć, że naprawdę warto! Według mnie ciężko jest znaleźć lepsze noclegi na mazurach. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Pokoje na mazurach

Post autor: violet »

Mazury, piękna sprawa. Można to połączyć z wyjazdem na przykład do Narodowego. Mam na myśli taki e-turysta/pl/noclegi-stadion-narodowy-warszawa/ stadion. Przeczytajcie, gdzie warto się zatrzymać, co można robić... Kto wie, może akurat to będzie fajna wskazówka dla Was. Pozdrowienia i trzymam kciuki za udany wyjazd.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Pokoje na mazurach

Post autor: Franczeska »

A do jakiego miasta na Mazurach zamierzacie się wybrać? Jeśli planujecie odwiedzić Elbląg, to polecam zajrzeć na stronę porady.elblag/pl/. Dowiecie się z niej między innymi jakie są ciekawe miejsca do zobaczenia w tej miejscowości i gdzie warto pójść z dziećmi ;)

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Pokoje na mazurach

Post autor: Jsigowacy »

Ja niedawno odkryłam fantastyczny hotel w Dębicy grandchotowa/pl/. Standard pokoi powala... Pełen luksus, obsługa bardzo profesjonalna. Gdybyście kiedyś byli w tych okolicach, koniecznie zarezerwujcie sobie tam nocleg ;)

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Pokoje na mazurach

Post autor: sofia11 »

Prowadząc hotel, pensjonat lub po prostu wynajmując pokoje warto wiedzieć jak zapowiada się lato 2021 w branży hotelarskiej activisio/pl/jak-bedzie-wygladac-lato-2021-dla-hotelarzy/ Poza tym dobrze jest dowiedzieć się jakie standardy powinien spełniać nocleg. Dzięki temu szanse na gości są większe.


ODPOWIEDZ