Na narty blisko Katowic?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Na narty blisko Katowic?

Post autor: Ive »

Gdzie jeździcie na narty z Katowic tak żeby był dobry dojazd?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Na narty blisko Katowic?

Post autor: Tropicielka »

Chyba najbliżej Katowic jeśli chcesz naprawdę pojeździć jest Szczyrk albo Wisła. Co do dobrego dojazdu to już inna kwestia. Zimą drogi nie są łatwe do przejechania więc nie polecam ci wypraw jednodniowych tylko z min. jednym noclegiem.

Teraz z powodu pandemii nie można nic wynająć więc próbuj zarezerwować apartament dreamapart/pl/wisla
Myślę że taka opcja noclegu powinna być dozwolona. Nie wiem tylko czy na tak krótki termin wynajmują :)

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Na narty blisko Katowic?

Post autor: bodo »

Przed wyjazdem na narty warto sobie zerknąć tutaj krakowsport/pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Kaski-154.html . Jest tam wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o kaski narciarskie, ale nie tylko. Znajdziecie tam również sprzęt narciarski oraz odzież. Jest to miejsce, gdzie można się kompleksowo zaopatrzyć.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Na narty blisko Katowic?

Post autor: lunka »

Ciekawą opcją na spędzanie czasu wolnego w zimę mają chociażby ferie jest sport. Idealnym sportem zimowym jest narciarstwo, a jeżeli nie umiemy jeździć to zawsze jest możliwość zapisania się na szkółkę narciarską zgorky/pl/ Polecam zaintersować się tym tematem.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Na narty blisko Katowic?

Post autor: menni »

Nie trzeba od razu zagranicę jeździć by pojeździć na nartach czy snowboardzie :) U nas też jest pełno świetnych tras zjazdowych. W zeszłym roku byłam w górach podczas ferii i tak mi się zjazdy spodobały, że stwierdziłam że przyda mi się własna deska snowboardowa. Tutaj snowshop/pl/deski-snowboardowe sobie ją kupię, bo mają bardzo dobre ceny

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Na narty blisko Katowic?

Post autor: zuzia852 »

A wiecie w ogóle, jak na te narty się przygotować? Mnie we wszystkim bardzo pomaga artykuł aktywnastrefa/pl/jak-przygotowac-sie-na-narty/ i nie ukrywam, że znalazłam tam informacje, których wcześniej nie znałam. Warto przygotować się w taki sposób, aby późnij niczego nie zapomnieć.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Na narty blisko Katowic?

Post autor: gitarka »

Czy są tutaj fani sportów zimowych? Bardzo lubię jeździć na nartach i przed sezonem chciałabym kupić sobie swój kask narciarski. Widziałam, że bardzo duży ich wybór ma ten sklep narciarski: krakowsport/pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Kaski_Kaski-Head-525.html . Jak sądzicie, czym się kierować przy wyborze?

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Na narty blisko Katowic?

Post autor: gosiek »

Na pierwszy wyjazd na narty to ja zamierzam w nasze polskie góry jechać. Już stopniowo wszystko szykuję, pobyt mam zarezerwowany, wyjeżdżam ze znajomymi. Oni już potrafią jeździć na nartach, ja będę się uczyć. Jestem w trakcie kupowania odpowiedniego wyposażenia. Co do gogli to na zdrowie-info/pl/jak-wybrac-gogle-narciarskie/ są podane przydatne wskazówki na co zwrócić uwagę przy wyborze. Nawet nie sądziłam, że na tyle rzeczy trzeba zwrócić uwagę.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Na narty blisko Katowic?

Post autor: treska »

W sumie to stoków w okolicy nie brakuje, na pewno wybierzecie jakiś fajny kierunek z którego będziecie zadowoleni. Swoją drogą, ja się przerzuciłam z nart na deska snowboardowa damska i była to jedna z lepszych decyzji. nie sądziłam, ze na desce będę się lepiej czuła.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Na narty blisko Katowic?

Post autor: chorobo »

Cześć. Jak już rozmawiamy o sporcie, to chciałabym się was zapytać, czy jesteście fanami nart czy raczej snowboardu? Jeżeli o mnie chodzi, to mimo wszystko deska jest mi bliższa i teraz rozglądam się za nowym kaskiem. Koleżanka doradziła mi, że tutaj czerwonakomnata/pl/category/444/kaski-snowboardowe można znaleźć bardzo duży wybór tego typu produktów, więc chyba zdecyduje się tam na małe zamówienie. Dajcie znać, co wy uważacie o ich propozycjach.


ODPOWIEDZ