Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

izka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: izka »

Jeśli chodzi o wyjazdy dla dzieci, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj kompas/pl/lato/interkamp . Macie tam bowiem namiar na biuro, które oferuje różnego rodzaju kolonie i obozy tematyczne dla pociech w różnym wieku. Myślę, że warto się tam rozejrzeć. Propozycji jest naprawdę wiele. Najlepiej taki wyjazd wybrać wspólnie z dzieckiem.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: Jsigowacy »

Super opcją na rodzinne wakacje jest hotel bristolbusko/pl/apart-hotel/o-apart-hotel. Byliśmy tam w zeszłym roku, fantastyczne miejsce. Apartamenty dają poczucie komfortu i intymności.

Gierra167
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 03, 2020 12:04 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: Gierra167 »

Ja własnie jestem na bieżąco gdzie można jechać a gdzie nie i właśnie ostatnio zaczełam czytać na temat stolic i trafiłam na stronę czekamnaurlop/pl/bratyslawa-mniej-znana-piekna-europejska-stolica/ i bardzo mnie ona zaciekawiła poniewaz poruszają oni bardzo ciekawe tematy na tym blogu i na pewno jak tylko będzie można to od razu wybiorę się do Bratysławy. Polecam

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: karinaMa »

Teraz jest o tyle dobrze, że w Polsce możecie przecież spędzić równie dobre i ciekawe wakacje. Jeśli nie chcecie czekać do lata, to może zdecydujecie się na wielkanoc nad morzem? Wiem, że w takich domkach jak herbalsglamping.eu/rodzinnie-w-wielkanoc jesteście w stanie niesamowicie spędzić ten czas, dlatego też warto przyjrzeć się temu tematowi bliżej :)

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: goskaa54 »

Ja sie nie boję, według mnie koronka jest takim samym ustrojstwem jak grypa, jak złapie to złapie grypa też zabija i nikt z tego powodu paniki nie sieje. Może uda mi się wyskoczyc na kempingi chorwacja ma bardzo dużo ciekawych miejsc.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: paulajacka12 »

Myślę, że warto podróżować i kolekcjonować wspomnienia. Na pewno jeśli zastanawiacie się gdzie na weekend to weźcie pod uwagę Mazury czy Bory Tucholskie. Można tam spędzić czas na spływie kajakowym, podczas wycieczek rowerowych czy nad jeziorem. Z dziećmi można także świetnie spędzać czas i zarażać ich chęcią do podróżowania, niezależnie od wieku i możliwości, gdyż wybór atrakcji jest spory.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: Niko_dem »

Ja wyjeżdżam, nie boję się. Zresztą jestem zaszczepiony dwiema dawkami, więc ryzyko dużo mniejsze (tak złapania, jak i rozniesienia na innych). Wybrałem już miejscówkę, okolice Zakopanego. Mam też plany, co będę tam robił - przede wszystkim quady Zakopane ototatry/pl/quady-zakopane, potem chcę wyjść na Kasprowy Wierch, bo ponoć żółtym szlakiem zajmuje to ok. 1,5-2 godziny, czyli jak dla mnie w sam raz :D

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: sofia11 »

Jeździcie nad morze poza sezonem? Chodzi mi o jesień i zimę! Na herbalsglamping.eu/nasze-domki znalazłam domki nad morzem całoroczne i rozważam zrobienie rezerwacji. Pomyślałam, że taki wyjazd dobrze mi zrobi. Już nie pamiętam kiedy ostatnio gdzieś byłam a nie lubię morza w sezonie - za dużo ludzi...

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: chorobo »

Ja wyjeżdżam i szczerze przyznam, że niczego się nie boję. Mam zamiar z żoną wynająć sobie jacht. Znalazłem nawet interesującą ofertę pod tym linkiem sailor/pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji . Jeśli interesuje was tego typu opcja wakacyjna, to koniecznie sprawdźcie sobie ichniejszą ofertę, bo naprawdę warto to uczynić.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: zdrowania »

Ja ostatnio wyjechałam na kilka dni do Gdańska, bo jak trafiła się taka okazja to czemu nie. Klimatyczne miasto, pozwalające na chwile oderwać się od codzienności. Hotel też fajny bo konkretnie to famagdansk/pl/ Świetna obsługa, dobre jedzenie i dosłownie z 350m od pomnika Neptuna.


ODPOWIEDZ