Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: menni »

Mnóstwo ludzi przecież wyjeżdża, też przecież kiedyś trzeba odpocząć prawda? A i teraz jest po sezonie to ceny niższe. Jak coś to rezerwacji na pobyt hotelowy czy żeby wynająć apartament to wystarczy wejść na stayget/com/ . Świetny jest ten portal, koleżanka mi go ostatnio poleciła, ona zawsze z niego korzysta jak jeździ na wakacje

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: patrycja7 »

Ja tylko czekam na moje wymarzone wakacje w Afryce :) A że nie mogę póki co tam lecieć to zaglądam na blog maskiafrykanskie/pl/ . Znajduję tam wiele ciekawych informacji na temat Afryki, jej kultury oraz sztuki.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: lunka »

Ja całkiem niedawno wyjechałam z rodziną w góry :) Jedyne z czym mieliśmy problem to z pakowaniem się. Na szczęście polecono nam firmę Wypożyczalnia boxów i powiem wam, że to był strzał w dziesiątkę. Od razu mieliśmy więcej miejsca na spakowanie się.

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: charakterna »

Jak trochę sytuacja się poprawi to oczywiście, że pojadę na kilka dni w jakieś fajne miejsce. Nie jestem osobą, która lubi siedzieć cały czas w domu. Uwielbiam podróże, nowe wyzwania etc. Teraz chciałabym odwiedzić Dziwnówek, ponoć jest tam spokojnie i ładnie. Nawet znalazłam hotel&spa maximus-spa/pl/ gdzie mogę się zatrzymać.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: Jsigowacy »

Niedługo jedziemy na weekend do Buska Zdroju. Mają tam ofertę dl osób, które przeszły koronę bristolbusko/pl/oferta/rehabilitacja-po-covidzie-zdrowe-pluca. Niestety odczuwamy skutki tej choroby, więc myślę, że taki leczniczy wyjazd dobrze nam zrobi.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: gitarka »

Jeśli chcecie wybrać się w nietuzinkowe miejsce to na pewno spodoba Wam się hotel w Lublinie: hotelalter/pl/ . Jest to butikowy hotel zlokalizowany na Starym Mieście. Hotel na pewno Wam się spodoba, a Lublin to miasto, które warto odwiedzić.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: bodo »

Jeśli wybieracie się w podróż, to warto sobie zerknąć tutaj hms-assistance24/com/dla-turystow,32,pl . Można się tam dobrze przygotować i przede wszystkim odbyć odpowiednie szczepienia. Poczytajcie sobie koniecznie na ten temat. Jest tam sporo cennych i praktycznych informacji, które pomogą przygotować się do takiej wizyty u lekarza.

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: nikitta »

No ja planuję podróż własnym autem. Niestety nie mam sprawdzonego i niezawodnego auta, dlatego będę korzystał z oferty długoterminowego wynajmu z wypożyczalni https://www.readytodrive.pl . Zdecydowałem się na nich, gdyż mają bardzo atrakcyjne warunki wynajmu. Koniecznie sprawdźcie sobie ich ofertę.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: treska »

Na wyjazd za granicę bym się nie zdecydowała, ale w polskie góry.. czemu nie? Tym bardziej, że koleżanka dała mi namiar na bloga szwendacky/pl/ właśnie o takiej tematyce i jeszcze bardziej zapragnęłam podroży w góry :) Może w przyszły weekend uda mi się gdzieś wypaść.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: bodo »

A czemu nie? Przecież nie trzeba nocować w hotelu. Np. tutaj blueapart/pl/apartamenty/wladyslawowo można wynająć apartament i spędzić miło czas ze znajomymi czy rodziną. Zastanówcie się koniecznie nad takim rozwiązaniem. Przyznam, że opcja jest ciekawa i przede wszystkim niedroga, a to jest bardzo ważne.


ODPOWIEDZ