Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: Ive »

Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Tati17
Posty: 14
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:03 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: Tati17 »

Skoro dotyczy Cię właśnie ów problem to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia informacji na niniejszy temat. Polecam w wolnej chwili ponieważ naprawdę warto według mnie - ekojazda/com/pl .

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: irenka »

Nie wyobrażam sobie urlopu spędzonego w domu, więc w tym roku też wyjadę, ale nie za granicę. Myślę o górach i przeglądając oferty trafiłam na te apartamenty willatatiana/pl/ w Zakopanem. Są tam dostępne luksusowe apartamenty z wyposażeniem. W sam raz dla rodzin z dziećmi. Są one dezynfekowane i zamgławiane przed przybyciem następnych gości, więc nie ma obaw o zdrowie. Czyste, wygodne i ciche. A takich miejsc szukam na wypoczynek.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: tornado »

Oczywiście że wyjeżdżam nie popadajmy w paranoje. Ale niestety co z tym jest związane dużo połączeń jest ograniczonych w miejscach i czas podróży się wydłuża. Dlatego też na podróż kupiłam sobie na taniaksiazka/pl/poniewaz-cie-kocham-guillaume-musso-p-1381587.html która ma mi umilić oczekiwanie na przesiadki i połączenia i dotarcie co celi. Mają wiele ciekawych propozycji w dobrych cenach więc warto do nich zajrzeć.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: gitarka »

My raczej pojedziemy w góry. Nigdy nie byłam w górach i zastawiam się nad tym, jakie buty najlepiej kupić sobie na taki wyjazd. Rozważam takie sandały trekkingowe: polarsport/pl/buty/sanda.html . Co o tym sądzicie?

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: Android »

Jeśli chodzi o mnie to ja od podróżowania bardziej się boję że zapomnę coś zabrać z potrzebnych rzeczy. Na szczęście pod ręką zawsze mam ofertę sklepu akcesoria-podrozne/pl/ który pomaga mi w wyjazdach. Mają w ofercie wszelkiego typu organizery na koszule, bieliznę czy biżuterię więc nie ma szans że coś pominiesz. Oprócz samych organizerów jest masa toreb i walizek do wyboru więc nie masz się czego obawiać.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: sofia11 »

Ja podróżuję normalnie. Byłam dwa razy nad morzem i teraz planuję wyjazd za granicę. Myślę o jakimś ciepłym miejscy żeby spokojnie móc spać pod namiotem - ceneolokalnie/pl/nowy-sacz/namioty Od dawna marzy mi się wypad pod namiot i chciałabym ten plan zrealizować jeszcze w tym roku.

pjano
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 1:46 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: pjano »

My jeździliśmy w te wakacje trochę po Polsce. Odkryliśmy między innymi świetny hotel stare miasto lublin: hotelalter/pl/ . Bardzo spodobało nam się to miejsce. Polecam zarówno cały Lublin, jak i ten hotel.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: Mella »

A może warto postawić nad naszym polskim morzem? Jednak nie do końca lubimy trójmiasto, gdzie ilość turystów przerasta moje wyobrażenie. My wybieramy już od jakiegoś czasu miejscowość Dziwnów i wynajmujemy ze znajomymi apartament w morskachatka/pl/ świetnie miejsce na wypoczynek, dobre ceny i idealne plaży bez zbędnego tłoku. Taki wypoczynek to ja uwielbiam!

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: lewandowska »

My z mężem mieliśmy w sumie zaplanowany na ten rok wyjazd nad morze, a ze względu na obecną sytuację długo zastanawialiśmy się nad tym, czy uda nam się wyjechać. Okazało się, że wyjazd był możliwy, ale ciężko było znaleźć nocleg. Wszyscy chcieli spędzić urlop w Polsce, a Bałtyk to bardzo atrakcyjne miejsce turystyczne :) Na szczęście znaleźliśmy Krynica Morska hotel: morskiwidok/com/pl/, gdzie były jeszcze wolne miejsca i w tam spędziliśmy urlop. Hotel z super warunkami i blisko do morza. Super nam się udało :)


ODPOWIEDZ