Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: chorobo »

A co sądzicie o nowej produkcji pt Hotel Paradise? W sumie to nie takiej nowej, bo już 2 sezony są za nami. Jednakże porównując do inncyb programów, to ten jest stosunkowo świeży. Ja bardzo lubię oglądać takie reality, ponieważ można się fajnie przy tym zrelaksować. Koleżanka mi podesłała też stronę : tvtu/pl/hotel-paradise-polska/ na której można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy na temat osób, które biorą udział w takich produkcjach.Jak macie jeszcze w zanadrzu jakieś sprawdzone stronki, to chętnie je przejrzę.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: Danuta »

Czas koronawirusa jest trudny dla dzieci, które często się nudzą, marudzą itp. Więc może ta propozycja bedzie dla nich odpowiednia - zobaczcie tu taniaksiazka/pl/gra-pucio-domino-nasza-ksiegarnia-p-1336624.html Ta gra ma dwa warianty. Na jednej stronie kart umieszczono proste domino obrazkowe z podpisami, po drugiej jego klasyczną odmianę. Zapewniają dzieciom dobrą zabawę, a też naukę liczenia i czytania.

Gierra167
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 03, 2020 12:04 pm
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: Gierra167 »

drfun/pl/fat-rabbit/ to super strona, mogę wam polecić bardzo tą grę. Jest wciągająca, strona jest przetłumaczona na język polski więc nie ma problemów ze zrozumieniem. Za darmo możesz spróbować swoich sił. Serwis obsługuje różne waluty, więc jak chcesz grać na poważnie to na pewno miejsce dla ciebie.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: zezowaty »

Ponieważ w czasie koronawirusa pozamykano wszystkie siłownie, to postanowiłem założyć mini siłownię w domu. Teraz jestem na etapie szukania sprzętu. myślęże dobra jest ta oferta tu marbo-sport/pl/product-pol-24445-Wioslarz-magnetyczny-HS-030R-Boost-Hop-Sport.html Bardzo lubiłem na siłowni ćwiczyć na takim sprzęcie. A ten wioślarz jest przystosowany do ćwiczeń w domowych warunkach. Chyba skorzystam z tej oferty, tylko jeszcze muszę wybrać coś dla moich kobiet.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: bodo »

Na pewno ciekawym rozwiązaniem są różnego typu gry. Można je bez przeszkód zamówić online. Tutaj egmont/pl/Gry-planszowe/Gry-ekonomiczne,267271,k.html macie ciekawe gry planszowe ekonomiczne, ale nie tylko. Wybór jest naprawdę ogromny. Myślę, że w takim miejscu warto robić zakupy.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: karinaMa »

Zgadzam się z tym. W końcu trzeba sobie jakoś radzić, a akurat rozrywka przed telewizorem jest całkiem ciekawą alternatywą. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że warto byłoby zwrócić uwagę na nowe seriale. Na stronie turbofikcja/pl/serial-cowboy-bebop-netflix-co-wiadomo/ macie opisane Cowboy Bebop od Netflixa, dlatego też powinniście tam zajrzeć i samemu przekonać się, czy mogłoby i Wam się to spodobać :)


ODPOWIEDZ