Jaki samochód do podróżowania

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Jaki samochód do podróżowania

Post autor: Iskra »

Hej, zamierzam wybrać się w dalszą podróż i wynająć do tego auto. Nie wiem jednak na co się zdecydować. Wiem tyle, że auto powinno być niezawodne i stosunkowo nowe. Na przykład tutaj https://www.readytodrive.pl mają świetną, nową flotę samochodów. Zgodzicie się tutaj z tym faktem?

pariss
Posty: 166
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Jaki samochód do podróżowania

Post autor: pariss »

Ważne by był wygodny i komfortowy w użytkowaniu a na dodatek by był ekonomiczny zarówno w trasie jak i w jeździe po mieście :) warto zadbać też o jego wnętrze :) Gdybyście szukali sklepu gdzie można kupić dywaniki czy pokrowce na fotele samochodowe to warto zajrzeć do specjal.auto/pl/kategoria-produktu/ochrona-foteli/. Rozbudowana oferta, niewygórowane ceny, szybka realizacja zamówień.

Dzowana
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 14, 2020 9:45 pm
Re: Jaki samochód do podróżowania

Post autor: Dzowana »

Podróżowanie to bardzo ciekawe hobby dostępne dla praktycznie każdego. Fajnie jest mieć jakichś znajomych z którymi możemy się wybrać na wspólną przygodę. Miejsc do odwiedzenia w naszym kraju jest wiele, podobnie jak jest modeli samochodów do wyboru. Zdaniem ekspertów z branży motoryzacyjnej to trzeba stawiać na najlepszy stosunek ceny do jakości. Poza tym dobrze jakby auto miało niskie koszta eksploatacyjne. Dobrym tego przykładem są modele od Dacia oferowane z fabryczną instalacją lpg - dacia/pl/dacia-lpg.html Z pewnością wpłynie to znacznie na obniżenie kosztów eksploatacji.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jaki samochód do podróżowania

Post autor: zuzia852 »

Moim zdaniem do podróżowania warto mieć duże auto przestronne, vana najlepiej. No i też warto ubezpieczenie dobre mu wykupić. Tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-oc/ macie ofertę z której ja skorzystałam i wart, nie miałam jeszcze tak dobrego ubezpieczenia wybranego.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Jaki samochód do podróżowania

Post autor: treska »

Ja samochod kupiłam w autoryzowanym salonie, a mianowicie cichy-zasada.poznan.skoda/pl/ Powiem wam, że każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że był to trafny wybór. Możecie zawsze do nich podjechać, zobaczyć co mają do zaoferowania. A noz ich oferta sprosta waszym wymaganiom.

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Jaki samochód do podróżowania

Post autor: silence »

Od początku podobały mi się małe samochody i mój Opel Corsa w zupełności wystarcza mi do podróżowania, a sporo jeżdżę, więc ekonomiczne auto jest według mnie najlepsze. W ubiegłym roku spóźniłam się o kilka dni z kontynuacją polisy, podczas podróży z Częstochowy do Łodzi miałam kontrolę drogową i zapłaciłam karę w wysokości trzystu złotych. W artykule biznesfinder/pl/poradnik/finanse-i-ubezpieczenia/kary-za-brak-oc-2022-ile-wynosza-i-jak-ich-uniknac-163702 przeczytałam niedawno, że kary w tym roku są znacznie wyższe i jest to zmiana o kilkaset procent do góry - przejrzyjcie sobie koniecznie. Za czterodniowe spóźnienie można zapłacić kilka tysięcy złotych.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Jaki samochód do podróżowania

Post autor: lunka »

Zawsze możesz zdecydować się na wynajem samochodów Katowice jeżeli planujesz podróż. Mają świetne warunki zarówno dla nowych jak i stalych klientów. Ja z nimi zawsze podróżuję i powiem szczerze, że nigdy mnie nie zawiedli.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Jaki samochód do podróżowania

Post autor: Android »

Ciężko tak podpowiedzieć jak nie ma się większej ilości szczegółów ale cokolwiek wybierzesz pamiętaj o polisie OC i AC. Najlepiej takie rzeczy załatwić poprzez tą witrynę superpolisa/pl/partner/powszechny-zaklad-ubezpieczen/ bo daje możliwość porównania ofert i wysokości składek. Jak chodzi o pojazdy to ja od dawna stawiam na PZU bo ma bogate polisy.

minella
Posty: 135
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Jaki samochód do podróżowania

Post autor: minella »

Na każdą trasę idealne jest oczywiście porsche, więc jeśli chcesz jeździć nietuzinkowym autem a do tego wyjątkowo komfortowym przejdź się do salonu porsche centrum sopot. Mi się bardzo podoba ta finder.porsche/com/pl/pl-PL/dealer/search?condition=porsche_approved&condition=used&dealership=3497 biała panamera

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Jaki samochód do podróżowania

Post autor: Franczeska »

A czy ktoś z Was podróżuje samochodem terenowym? Jeśli tak, to gdzie zaopatrujecie się w wyposażenie do takiego auta? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej terenowiec/pl/pl/ całkiem spory wybór takich akcesoriów. Jeśli więc macie chwilę wolnego czasu, to polecam się rozejrzeć :)


ODPOWIEDZ