Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Amy9602
Posty: 134
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: Amy9602 »

Witajcie. Czy ktoś zastosował pompy ciepła jako ekologiczny system grzewczy w domu? Jeśli szukacie rozwiązania na ekologiczne ogrzewanie to polecam zapoznać się z ofertą pomp ciepła Varme, to polska marka, która do produkcji swoich urządzeń wykorzystuje najlepsze podzespoły, aby zapewnić klientom wysokiej jakości rozwiązania. Na https://varme.tech/ możecie znaleźć od nich urządzenia o różnym typie.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: AsiaS »

Jeśli szukacie rozwiązania na ekologiczne ogrzewanie to polecam zapoznać się z ofertą pomp ciepła Varme, to polska marka, która do produkcji swoich urządzeń wykorzystuje najlepsze podzespoły, aby zapewnić klientom wysokiej jakości rozwiązania.

Pigwa
Posty: 158
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: Pigwa »

Wszystko fajnie, wszystko spoko, ale jednak wg mnie do takiej pompy ciepła aż się prosi dołożenie odpowiednio dobranej instalacji fotowoltaicznej. Przecież dzięki temu możemy zniwelować praktycznie do zera nasze rachunki za energię elektryczną! Jakby co, to zobaczcie tutaj: https://instalacjefotowoltaiczne.com/pompa-ciepla-fotowoltaika/ - oni na pewno pomogą Wam zarówno w doborze odpowiedniej pompy ciepła, jak i mocy paneli fotowoltaicznych.

Kswerk
Posty: 212
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: Kswerk »

Jak chcesz porządną firmę to do https://www.polenergia-pv.pl/ napisz, albo najlepiej przedzwoń bo tak szybciej się wszystko załatwia. No i dają aż 25 lat gwarancji na swoją fotowoltaikę więc można do pompy też założyc

mirka88
Posty: 7
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:22 pm
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: mirka88 »

Ja myśle że pompa ciepła i fotowoltaika to najkorzystniejsze rozwiązanie obecnie. Najlepiej iść z tym do firm jak https://passive-instal.pl/ które zajmują się tymi dwoma kwestiami jednocześnie

chorobo
Posty: 498
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze że sama ostatnio szukałam jakiegoś sprawdzonego miejsca, który mogłabym zamówić nowy bojler do mojej pompy ciepła. Znajomych podpowiedział mi, że całkiem spory wybór tego typu produktów można znaleźć w ofercie firmy https://oze-ekoshop.pl/kategoria/bojler ... iki-c-w-u/ i nie ukrywam, że chyba się z nimi skontaktuje w tej sprawie.


ODPOWIEDZ