Telefon

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Telefon

Post autor: sofia11 »

Jakie macie modele telefonów? Właśnie szukam smartfona dla siebie i nie wiem na jaki się zdecydować... Póki co moim faworytem jest ten Samsung magazyn.ceneo/pl/artykuly/motorola-one-fusion-specyfikacja oraz Huawei. Mam ciężki orzech do zgryzienia... Będę wdzięczna za rady.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Telefon

Post autor: bodo »

Zerknijcie sobie tutaj idream/pl/iphone/iphone-12-mini.html i poczytajcie na temat iPhone 12 Mini. Myślę, że dla wielu będzie to na pewno ciekawe rozwiązanie. Warto wybrać model, który będzie miał sporo przydatnych funkcji. Poza tym trzeba również patrzeć na jakość, bo dzięki temu telefon będzie służył bezawaryjnie przez wiele lat.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Telefon

Post autor: Franczeska »

Ja mam iphone 8, ale chyba już najwyższa pora, żebym wymieniła go na nowszy model... chciałabym jednak sprzedać stary telefon. Słyszałam, że na Pokato/pl mogę wystawić takie ogłoszenie za darmo. Jak sądzicie, za ile mogę sprzedać iphone 8 używany? czy 40% wartości będzie ok?

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Telefon

Post autor: irenka »

Dobry telefon to teraz podstawa. Ale prawda jest taka, że częściej z niego korzystamy, tym szybciej się rozładowuje. Dlatego dobrze jest mieć pod ręką powerbank. W sklepach jak np. tu babaco.store/powerbanki jest spory wybór, także takich o niecodziennych kształtach. Warto sprawdzić i mieć zawsze przy sobie.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Telefon

Post autor: Kswerk »

Dobry telefon to podstawa, ale też dobre akcesoria są ważne. Na przykład przydatne są kable do szybkiego ładowania - biuroidom/pl/c/4304/kable-do-telefonow.html Naprawdę warto mieć je pod ręką zawsze bo chwila moment i telefon naładowany

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Telefon

Post autor: zuzia852 »

Nie ukrywam, ze sama mam obsesję na punkcie nowoczesnych technologii oraz telefonów. Natknęłam się ostatnio na ciekawy artykuł - podsumowanie 2021 roku. Może Was również zainteresuje: magnifier/pl/posumowanie-technologiczne-2021/ ?


ODPOWIEDZ