Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: Amy9602 »

Witajcie. Czy ktoś zastosował pompy ciepła jako ekologiczny system grzewczy w domu? Jeśli szukacie rozwiązania na ekologiczne ogrzewanie to polecam zapoznać się z ofertą pomp ciepła Varme, to polska marka, która do produkcji swoich urządzeń wykorzystuje najlepsze podzespoły, aby zapewnić klientom wysokiej jakości rozwiązania. Na varme.tech/ możecie znaleźć od nich urządzenia o różnym typie.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: AsiaS »

Jeśli szukacie rozwiązania na ekologiczne ogrzewanie to polecam zapoznać się z ofertą pomp ciepła Varme, to polska marka, która do produkcji swoich urządzeń wykorzystuje najlepsze podzespoły, aby zapewnić klientom wysokiej jakości rozwiązania.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: Pigwa »

Wszystko fajnie, wszystko spoko, ale jednak wg mnie do takiej pompy ciepła aż się prosi dołożenie odpowiednio dobranej instalacji fotowoltaicznej. Przecież dzięki temu możemy zniwelować praktycznie do zera nasze rachunki za energię elektryczną! Jakby co, to zobaczcie tutaj: instalacjefotowoltaiczne/com/pompa-ciepla-fotowoltaika/ - oni na pewno pomogą Wam zarówno w doborze odpowiedniej pompy ciepła, jak i mocy paneli fotowoltaicznych.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: Kswerk »

Jak chcesz porządną firmę to do polenergia-pv/pl/ napisz, albo najlepiej przedzwoń bo tak szybciej się wszystko załatwia. No i dają aż 25 lat gwarancji na swoją fotowoltaikę więc można do pompy też założyc

mirka88
Posty: 7
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:22 pm
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: mirka88 »

Ja myśle że pompa ciepła i fotowoltaika to najkorzystniejsze rozwiązanie obecnie. Najlepiej iść z tym do firm jak passive-instal/pl/ które zajmują się tymi dwoma kwestiami jednocześnie

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze że sama ostatnio szukałam jakiegoś sprawdzonego miejsca, który mogłabym zamówić nowy bojler do mojej pompy ciepła. Znajomych podpowiedział mi, że całkiem spory wybór tego typu produktów można znaleźć w ofercie firmy oze-ekoshop/pl/kategoria/bojlery-zbiorniki-c-w-u/ i nie ukrywam, że chyba się z nimi skontaktuje w tej sprawie.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: violet »

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że każdy może mieć problemy z ogrzewaniem, niemniej jednak najważniejsze to kombinować i próbować, byśmy na pewno nie mogli sobie powiedzieć, że problemem jest na przykład cena prądu. Ja Wam podpowiem, że sama zerkam na coś takiego jak pompy ciepła łódź i myślę, że dzięki temu będę mogła sprawić sobie naprawdę niezły prezent. I też nie będę musiała się męczyć z ekologią.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: Iskra »

Witam serdecznie. Jestem właśnie na etapie budowy domu i muszę wybrać dobrej jakości gruntową pompę ciepła. Czy jesteście może w stanie coś doradzić w tym temacie? Przyznam, że w Internecie jest wiele ofert i ciężko jest się na coś zdecydować. Dodatkowo, chciałbym postarać się o dofinansowanie w tym temacie. Uważacie, że takie coś jak tutaj byłoby ok https://gejzer.com/dofinansowania.html ?

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: malinka »

Nie kojarzę tej firmy, ale doszły mnie ostatnio słuchy, że firma qnergy/pl/kategoria-produktu/pompy-ciepla/ ma bardzo dobre pompy ciepła. U nich można coś zakupić trwałego, wydajnego i dobrze sprawdzającego się w praktyce. Dlatego według mnie warto byłoby dowiedzieć się w tym zakresie więcej.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Pompy ciepła VARME - co myślicie?

Post autor: kasiunia »

Pompy ciepła ostatnio montowane są w wielu domach jako główne źródło ogrzewania domów. Moim zdaniem to świetny wybór, bo w końcu zaczęło coś się dziać w kwestii ekologii. Nie można przecież cały czas kopcić. Ogrzewając dom pompą ciepła trzeba związać się z na prawdę dobrym dostawcą energii elektrycznej. Może też okazać się ,że konieczna będzie zmiana sprzedawcy energii elektrycznej. Na rynku pojawiła się nowa firnę , która oferuje energię elektryczną - to firma Veolia.


ODPOWIEDZ