Zakład ślusarski

Awatar użytkownika
magdzia55
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:41 pm
Zakład ślusarski

Post autor: magdzia55 »

Jeśli ktoś z was szuka dobrego i przede wszystkim sprawdzonego zakładu ślusarskiego to zdecydowanie polecam wam tą firmę obex/pl/ . Osobiście sam korzystałem nie raz z ich usług i muszę wam powiedzieć, że ich obróbka metali jest na naprawdę wysokim poziomie. Można im bezgranicznie zaufać. Porządnie podejdą oni do każdego zlecenia. Gorąco ich polecam!

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Zakład ślusarski

Post autor: Erin »

Oczywiście, że z zakładu ślusarskiego coraz częściej zaczynamy korzystać. Wiem coś na ten temat, bo pomagam wujowi w jego zakładzie. Ale fakt jest taki, że należało by jakoś poszerzyć nasze usługi. I tak pomyślałam sobie, że obróbka metalu byłaby idealnym rozwiązaniem. A że znalazłam tutaj topzal/com/pl/szlifierki-tasmowe,73,pl bardzo dobrej jakości szlifierki taśmowe to tym bardziej uda mi się na to przekonać wuja.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Zakład ślusarski

Post autor: menni »

Ja przy obróbce korzystałam z tej usługi ciecielaser/pl/wycinanie-laserowe-rur-i-profili/ i jestem bardzo zadowolona z jakości takiej usługi. dowiedziałam się o tym na innym forum gdzie bardzo dużo osób sobie chwaliło wycinanie laserowe

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Zakład ślusarski

Post autor: Jsigowacy »

W każdej firmie, w tym również w zakładzie ślusarskim, przyda się choćby niewielkich rozmiarów sejf, w którym można bezpiecznie przechowywać gotówkę. Polecam z mojej strony sejfy ze sklepu sejfexpert/pl/. Są w dobrych cenach, a wykonanie ich jest bardzo solidne.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Zakład ślusarski

Post autor: violet »

Właściwie dobry zakład ślusarski ma wiele zadań, ale wydaje mi się, że najważniejsze jest to, żeby po prostu był odpowiednio przygotowany. Ogólnie takie unihut/pl/ cięcie plazmą jest często wykorzystywane, ale w naprawdę dużych firmach. Unihut jest na pewno jedną z nich. Możecie tutaj śmiało zapytać o możliwości działania, bez względu na zakres potrzebnych rozwiązań.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zakład ślusarski

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że w Polsce jest niewiele firm które oferują kulkowanie kontrolowane w dobrej cenie. Zależało mi na tego typu procesie obróbki na zimno i udało mi się znaleźć stronę internetową pod tym adresem https://www.cwst.pl/kulowanie-kontrolowane.html . Muszę przyznać, że ich wachlarz ofertowy jest naprawdę szeroki i można tam znaleźć sporą ofertę dotyczącą tego typu realizacji.


ODPOWIEDZ