Ochrona danych na komputerze

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Ochrona danych na komputerze

Post autor: Magiee54 »

Planujecie zainwestować w oprogramowanie, którego zadaniem jest chronić dane na komputerze? Zależy wam na jego skuteczności? Osobiście mogę wam polecić https://www.kaspersky.pl/password-manager , ponieważ sam korzystałem z tego programu. Jest on naprawdę bezpieczny w użytkowaniu. Ciężko obecnie znaleźć coś lepszego w tej cenie. Serdecznie polecam!

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Ochrona danych na komputerze

Post autor: zdrowaja »

W sumie nie mam pojęcia, jak to zrobić, poza tym, że trzeba mieć odpowiedni antywirus. Sama też sprawdzam coś takiego jak szkolenia bezpieczeństwo it i wydaje mi się, że to jeszcze mogę zrobić, a co poza tym? Wciąż się nad tym zastanawiam, bo obawiam się, że hakerzy przejmą moje strony.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Ochrona danych na komputerze

Post autor: pariss »

Myślę, ze warto zadbać o ochronę nie tylko danych przechowywanych na danym sprzęcie ale też postarać się by komunikacja pomiędzy pracownikami w firmie była odpowiednio zabezpieczona. zwłaszcza gdy chodzi o przekazywanie informacji wrażliwych czy zgłaszanie zauważonych nieprawidłowości i naruszeń. Temu ma służyć kanał Sygnalista 24 sygnalista24.info/. To w pełni bezpieczne, dyskretne i szyfrowane narzędzie, które znajdzie zastosowanie w wielu firmach.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Ochrona danych na komputerze

Post autor: zuzia852 »

Ochrona danych w firmie jest bardzo ważna. Zazwyczaj w firmach, pieczę nad ochroną danych obejmuje inspektor danych osobowych. Czym dokładnie zajmuje się taka osoba możecie przeczytać w tym artykule radarfinansowy/pl/czym-zajmuje-sie-inspektor-danych-osobowych/


ODPOWIEDZ