Dobra drukarka

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 01, 2020 3:36 pm
Dobra drukarka

Post autor: Edi88 »

Jeśli dotyczy Cię właśnie ów problem to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj dobrych treści na owy temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że naprawdę warto według mnie - tonerprinter/pl .

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Dobra drukarka

Post autor: Alexia »

Nareszcie mogę się cieszyć dobrej jakości drukarki, która świetnie się sprawdza. Jednak martwi mnie trochę to, że tusze są do niej trochę drogie. Moja siostra twierdzi, że najlepiej jest zamawiać je z tej strony taniomania/pl/t/tusz-do-drukarki-hp-652 , ponieważ sprzedawcy mają dobre ceny. Faktycznie ma rację i nawet dostępne są zamienniki. Chyba też będę tu kupować, bo inne sklepy nie mają aż tak korzystnych ofert.

Karcia
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:22 pm
Re: Dobra drukarka

Post autor: Karcia »

Dobrą drukarkę to już mam, a teraz potrzebny mi jest doskonałej jakości papier fotograficzny. Przeglądając oferty różnych sklepów internetowych najbardziej zainteresował mnie ten asortyment drukuj24/pl/papier-i-papier-fotograficzny-do-drukarek.html . Okazało się, że taką ryzę kupowała moja koleżanka i faktycznie warto go kupić. Papier nie jest drogi w porównaniu do ofert u innych sprzedawców, więc raczej tu zamówię.

odzywka
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:47 pm
Re: Dobra drukarka

Post autor: odzywka »

Hello. Jeśli chodzi o tego typu sprzęt to ja totalnie się na tym nie znam. Dlatego też jak musiałam kupić w końcu nową drukarkę to poprosiłam o pomoc mojego dobrego sąsiada. I on wybrał mi drukarkę Canon. Bo tusz canon cl 546 nie jest taki drogi do niej a poza tym można go praktycznie w każdym sklepie dostać. Także jak dla mnie to jest bardzo ważny argument przy drukarce


ODPOWIEDZ