Okna Vetrex

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Okna Vetrex

Post autor: deborah »

Planuję kupić okna Vetrex Kraków dla domu jednorodzinnego. W jakim sklepie polecacie?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Okna Vetrex

Post autor: zuzia852 »

Okna do łazienki ja aktualnie szukam, nie wiem jakie mam wstawić ale muszę mieć nowe bo te które jest jest nieszczelne. Tuaj okna.waw/pl/poradnik/okna-idealne-do-lazienki widziałem że ofertę na takie okna mają, cena mi pasuje, chyba od nich zamówię.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Okna Vetrex

Post autor: zdrowaja »

W zasadzie to ja mam problem z tym, żeby poszukać odpowiedniego wykonawcy, ale jeśli już o tym mowa, to może też nie będę w PCV szukać. Dobrym pomysłem dla mnie będą okna drewniane Rzeszów . Nie wiem, jakoś tak je sobie wyobraziłam u mnie w domu i na pewno się na nie skieruję. To mi jak najbardziej odpowiada, sami rozumiecie.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Okna Vetrex

Post autor: Alka »

Okna kupuje się na lata. Nie bierz więc pierwszych z brzegu, ale porównać co oferują poszczególne marki. Jeśli chodzi o solidne okna to ja mogę Ci zaproponować te marki Drutex. Nowoczesne, funkcjonalne, o świetnych parametrach technicznych, a do tego wysoka energooszczędność. Na ich stronie drutex/pl/ możesz znaleźć informacje techniczne o profilach, szybach czy okuciach. Sprawdź, bo to okna, które będą estetyczne i praktyczne.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Okna Vetrex

Post autor: violet »

Nie wiem, o czym wy mówicie, ale moim zdaniem dobrym pomysłem będą dodatkowo przesłony zewnętrzne . Na oknach się nie znam, ale wiem, że przesłony chronią przed problemem ocieplenia, albo słońca. Niektórym to bardzo mocno przeszkadza i ja również należę do takich osób. No nic nie ma za darmo.


ODPOWIEDZ