Rower elektryczny

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Rower elektryczny

Post autor: irenka »

Słyszałam, że rower elektryczny to bardzo dobre rozwiązanie i wiele osób się na nie decyduje, bo można w ekologiczny sposób przemieszczać się na nawet dużych odległościach. Widziałam, że bogatą ofertę ma sklep greenbike/pl/rowery-elektryczne-c-73.html . Znajdziecie u nich rowery od znanych producentów, które mają dobrą jakość. Na pewno warto zapłacić nieco więcej i mieć pewność, że rower będzie służył dłużej.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Rower elektryczny

Post autor: patrycja7 »

Jeśli chodzi o zakup roweru to moim zdaniem najlepiej zajrzeć do sieci. W sklepach takich jak Metro Bikes można znaleźć bardzo duży ich wybór. Polecam także rzucić okiem na profesjonalne ubrania takie jak buty rowerowe: metrobikes/pl/pl/c/Buty/120 . Myślę, że to będzie dobry wybór.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Rower elektryczny

Post autor: gitarka »

Ja bardzo lubię jeździć na rowerze. Jeśli chodzi o rowery i akcesoria do nich to odwiedź koniecznie sklep internetowy GoRide. Znajdziesz tam wszystko, co może przydać się przy rowerze. U nich zamówisz także bidony na rower: goride/pl/bidony-i-koszyki .

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Rower elektryczny

Post autor: malinka »

Jak wybrać odpowiedni crossowy rower dla dziecka? No nic na to nie poradzę, że mnie o to poprosiło, a ja nie odmawiam z zasady. Dlatego chętnie dowiem się, jak się na to nakierowaliście i dlaczego akurat dany model kupiliście. Ech, no ja nie wiem, co mam zrobić z tym, a czasu do jego urodzin coraz mniej.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Rower elektryczny

Post autor: zuzia852 »

Co powiecie na taką propozycję, jak rowery elektryczne górskie? Sprawdzają się u Was? Aktualnie zerkam sobie na stronę bikesalon/pl/rowery-elektryczne-gorskie , aby sprawdzić, w jaki sposób przedstawia się oferta. Może akurat się zdecyduję.


ODPOWIEDZ