Motoryzacja

Lara72
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:18 pm
Motoryzacja

Post autor: Lara72 »

Gdy interesuje Cię właśnie ten wątek to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej bardzo wartościowych informacji na niniejszy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas ponieważ naprawdę warto według mnie - samochody24/com/pl .

malinka
Posty: 231
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: malinka »

Skoro jesteście w trakcie poszukiwań dla siebie idealnego samochodu, warto byłoby sprawdzić darmowe ogłoszenia motoryzacyjne na Pokato/pl. Jest to portal z najróżniejszymi ogłoszeniami. W takim miejscu można znaleźć wiele ciekawych propozycji.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Motoryzacja

Post autor: gitarka »

Ja najbardziej lubię kiedy w samochodzie pachnie :) Dlatego zakup odświeżacza samochodowego to zdecydowanie konieczność. Bardzo fajną opcją są na przykład takie puszki zapachowe: glossfactory/pl/zapachy-i-odswiezacze-powietrza/california-scents-new-car-puszka-zapachowa-odswiezacz-zapach-nowego-samochodu.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: Franczeska »

Jeśli interesujecie się motoryzacją, to polecam zajrzeć na przykład na stronę extratimeout/com/pl/automoto/poradnik-poczatkujacego-kierowcy-czym-sa-waly-napedowe.html. Dowiecie się z niej, czym są i do czego służą w samochodach wały napędowe - bardzo ważny element. Sądzę, że każdy kierowca powinien się w takich sprawach orientować ;)

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: oponka25 »

Wydaje mi się, że każdy kto ma samochód interesuje się motoryzacją. Bo jednak samochód do tego się zalicza. Bywa i tak, że nagle będziemy czegoś poszukiwać i dzięki temu portalowi z ogłoszeniami ceneolokalnie/pl/krakow można znaleźć dokładnie to czego szukamy i za dobrą cenę. Także według mnie dobrze, ze takie portale i to lokalne powstają

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Motoryzacja

Post autor: patrycja7 »

Ja ostatnio zdecydowałam się na przyciemnienie szyb w samochodzie i jestem bardzo zadowolona z efektu. Wybrałam firmę DM Auto. Na ich stronie dm-auto/pl/?=s1020 można zapoznać się bliżej z wieloma ich realizacjami.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: zuzia852 »

W temacie motoryzacji to chciałam was spytać gdzie mam wykupić polisę ac i oc dla mojego auta? Bo sama nie wiem, patrzyłam na różne oferty i tutaj beesafe/pl/ chyba mieli jedną z lepszych składek. Znacie tego ubezpieczyciela? Warto od nich kupić polisę?

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: bodo »

Na tej stronie citymag/pl/drgania-na-kierownicy/ można sobie poczytać na temat drgań na kierownicy. Jest tam wiele cennych informacji, dzięki którym można uniknąć wielu problemów. Warto wiedzieć jakie są tego przyczyny oraz co robić w takiej sytuacji. Myślę, że warto w ogóle rozejrzeć się na tej stronie. Znajdziecie tam sporo praktycznych artykułów.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Motoryzacja

Post autor: chorobo »

Trzeba brać pod uwagę również fakt, że nie każdy samochód można holować. Niektóre zdecydowanie wymagają skorzystania z pomocy drogowej. Ja właśnie w takim położeniu się znalazłam musiałam na już kogoś poszukać. Na szczęście szybką pomoc znalazłam na pomoc-drogowa-laweta-niemcy/com/pl/ . Dzięki interwencji tych fachowców mój samochód szybko zmalał się na warsztacie, gdzie czekał na niego znajomy mechanik. Mam na dzieję, że uda się to szybko naprawić. Wiadomo, że bez samochodu obecnie jak bez ręki

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli jesteś kierowcą ciężarówki to doskonale zdajesz sobie sprawę, że niektórych sytuacji na drodze nie jest się w stanie przewidzieć. Na pewno warto wiedzieć o tym jak wykonać test swiateł man . Dzięki tej umiejętności będziecie mieli pewność, że nikomu nie przeszkadzają wasze światła oraz nie oślepiają, gdyż taka sytuacja może być bardzo dużym zagrożeniem na drodze.


ODPOWIEDZ