Motoryzacja

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Motoryzacja

Post autor: chorobo »

Jakościowe ubezpieczenia w bardzo dobrych cenach, bez wątpienia znajdziecie tutaj superpolisa/pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-zycia-i-zdrowia/ . Wydaje mi się, żę ich firma posiada naprawdę sporo ciekawych ofert, które będą dla was satysfakcjonujące. Moim zdaniem takie są.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: lunka »

Skoro mowa o motoryzacji, to ze swojej strony chciałabym wam polecić wynajem samochodów Katowice Jako wypożyczalnia samochodów oferują bardzo dobre warunki. Mają również program lojalnościowy. Sami sobie sprawdźcie :)

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: lewandowska »

To zostając w temacie motoryzacji to ja podzielę się z Wami blogiem, który ostatnio odkryłam i z którego można dowiedzieć się sporo przydatnych informacji ;) iparts-82.webself.net/blog dla wszystkich zainteresowanych motoryzacją w sam raz miejsce ;)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: kasiunia »

Motoryzacja bez kierowców nie istnieje, owszem ktoś powie ,że są samochody autonomiczne ... ale dla mnie to zaprzeczenie tradycyjnej motoryzacji. Dobry kierowca powinien przejść pełen cykl szkoleniowy w tym także badania dla kierowców , które są niezwykle istotne, bo stan zdrowia kierowców ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo na drodze.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Motoryzacja

Post autor: Amy9602 »

To ja się pochwalę, że znalazłam ostatnio świetnego bloga na temat motoryzacji, którego razem z mężem non stop przeglądamy :lol: Szukałam akurat informacji na temat Tesli i wtedy znalazłam stronę Autotesto/pl i ich bloga. Można tam poczytać ciekawe artykuły na temat samochodów a nawet prawidłowego parkowania.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: malinka »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, warto tutaj wspomnieć o ubezpieczeniach, które są bardzo istotne. Jak nie macie pewności co do tego - jaką dla siebie polisę wybrać, to warto tutaj zgłosić się do agencji unilink/pl/placowki/warszawa-kruczkowskiego , która potrafi zaproponować jak najlepsze rozwiązania, jeżeli chodzi o AC i OC.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: zuzia852 »

Jeśli chodzi o motoryzację to ja mam swój własny motocykl i zaczynam na nim naukę jazdy właśnie. Tutaj compensa/pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/ mi znajomy polecił pakiet motocyklowy który mam zamiar wykupić też. A czy wy jeździcie na motorach?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: zuzia852 »

Skoro jesteśmy w temacie motoryzacji, i są tutaj osoby, które prowadzą własne firmy lub zarządzają flotą samochodową, czy maszynami budowlanymi, to bez wątpienia przyda Wam się monitoring GPS pojazdów. Taki monitoring ma w swojej ofercie firma Geonavi. Dzięki monitoringowi można śledzić bieżące położenie oraz trasę samochodu. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu zwiększysz wydajność swoich pracowników, terminowość dostaw oraz bezpieczeństwo Twoich pracowników.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: malinka »

Macie jakiś motor? Bo ja mogę Wam powiedzieć, że baotian części ma naprawdę fajne i dlatego w razie czego możecie z nich skorzystać. Oczywiście wszystko zależy od Was, ale jeśli mam coś powiedzieć, to na pewno zdecydowałabym się na coś konkretnego. Dlatego należy o tym wciąż pomyśleć.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Motoryzacja

Post autor: chorobo »

łoł


ODPOWIEDZ