Motoryzacja

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: Iskra »

Jakiś czas temu ktoś na parkingu podczas wyjeżdżania obił mi auto - kiedy to zobaczyłem bardzo się wściekłem, bo auto do tanich nie należy. Całe szczęście moje ubezpieczenie obejmuje tego typu sytuacje, dlatego oddałem samochód do lakierni samochodowej https://autolakiernik.pl/. Naprawa odbyła się bardzo szybko i profesjonalnie - firma zatrudnia wielu fachowców, którzy znają się na rzeczy. Aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości, wykupiłem sobie miejsce parkingowe na monitorowanym parkingu podziemnym w mojej okolicy - mam nadzieje, że to pomoże.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: pikawka »

Prowadzimy firmę i zastanawiamy się nad zakupieniem samochodu dla naszej firmy chociaż u nas motoryzacja to nie taki duży konik. Znajomi zasugerowali nam , ze Toyota Proace City auta-firmowe/pl/home/samochody-dostawcze/proace-city/ to dobry samochód dla takiej drobnej firmy. Wy znacie ten samochód?

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Motoryzacja

Post autor: Danuta »

Też prowadzę firme i interesuje mnie kupno wywrotki i piaskarki. Trafiłem na taka ofertę tu gptruck/pl/pl/ Ta firma ma w swojej ofercie na sprzedaż samochody ciężarowe, dostawcze używane a też nowe. Ja raczej myślę o kupnie samochodów używanych. Warto sprawdzić ich propozycje.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Motoryzacja

Post autor: patrycja7 »

Jeśli chodzi o wybór samochodu to moim zdaniem warto też pomyśleć o zakupie auta marki Hyundai. Więcej informacji o samochodach tej marki znajdziecie na stronie tego dealera: nordauto.hyundai/pl/oferta/promocje/hyundai-akcesoria-warszawa . Słyszałam, że to świetne auta.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: zuzia852 »

Ja w tym temacie chciałam spytać jakie polecacie ubezpieczenie ac i oc dla aut? Bo nie wiem na które mam się zdecydować, ofert jest naprawdę dużo. Ta beesafe/pl/ firma ubezpiecza mojego taty auto i on jest zadowolony, może bym ich też wybrała?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Motoryzacja

Post autor: chorobo »

Jeśli interesują was tego typu aspekty, to moim zdaniem warto w tym miejscu wspomnieć o jakościowych ubezpieczeniach. Znajdziecie je pod tym linkiem superpolisa/pl/faq/gdzie-i-w-jakim-czasie-zglosic-sprzedaz-samochodu/ . Moim zdaniem ichniejsza oferta wyczerpuje temat i warto do niej sięgnąć. Polecam każdemu, kto ma auto.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Motoryzacja

Post autor: kygo »

Szukam dla siebie odpowiedniego samochodu i nie mam pojęcia, co najlepiej wybrać. Rozważam taką opcję jak na przykład Kia Ceed Lublin: technotop/pl/kia/samochody-nowe/ . Jestem ciekawa, co sądzicie o samochodach tej marki.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Motoryzacja

Post autor: AsiaS »

A czy ktoś z Was interesuje się off-roadem? Jeśli tak to polecam zapoznać się z artykułem terenowiec/pl/pl/poradnik/post/kiedy-przyda-sie-wyciagarka-samochodowa, gdzie dowiecie się, kiedy przyda się wyciągarka samochodowa.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: lunka »

Słuchajcie, a macie namiar na wynajem samochodów Wrocław ? Jesli nie, to polecam wam sobie zapisać kontakt. Ja w razie W, korzystam z usług Comfortcar i bardzo sobie cenię ich usługi. Tym bardziej że mają gwarancję najniższej ceny

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Motoryzacja

Post autor: silence »

A interesuje Was tematyka ubezpieczeń? Ja niedawno z artykułu dziejesienapodkarpaciu/pl/samochod-zastepczy-z-oc-sprawcy-co-warto-wiedziec/ dowiedziałam się, że z OC sprawcy w razie wypadku drogowego można otrzymać samochód zastępczy. Jest to dość ciekawe, bo nigdy wcześniej o tym nie słyszałam - miał z Was ktoś okazję jeździć autem zastępczym? Już dwukrotnie miałam wypadek i za każdym razem kończyło się to naprawą oczywiście z polisy sprawcy, ale w okresie jak auto było w naprawie podróżowałam komunikacją miejską.


ODPOWIEDZ