Wymiana baterii w iPhone

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Wymiana baterii w iPhone

Post autor: Laieta40 »

Jeżeli masz problemy z baterią w swoim iPhone i chciałbyś ją wymienić to zdecydowanie mogę Ci polecić ten link https://flixapple.com/wymiana-baterii-w-iphone/ . Osobiście sam miałem przyjemność oddać im swój telefon i muszę wam powiedzieć, że byłem zaskoczony! Nie spodziewałem się, że uda im się wymienić baterię w takim telefonie. Gorąco ich polecam wszystkim zainteresowanym!

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Wymiana baterii w iPhone

Post autor: sofia11 »

Nie wiem czy wymiana baterii jest opłacalna... Ja gdy widzę, że mój telefon się psuje po prostu go wymieniam. Nie rozumiem ratowania Iphonów na siłę... O wiele lepsze według mnie są Samsungi - magazyn.ceneo/pl/artykuly/samsung-galaxy-m51-specyfikacja Mam model a 51 i nic się z nim nie dzieje. Telefon jest bardzo wytrzymały, szybki i robi dobre zdjęcia.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Wymiana baterii w iPhone

Post autor: bodo »

A ten serwis idream/pl/serwis/ już sprawdzaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem namiar na autoryzowany serwis, który oferuje wiele ciekawych usług. Można dzięki temu mieć pewność, że powierzyliśmy nasze urządzenie w dobre ręce. Pomyślcie o tym. Musicie bowiem wiedzieć za co płacicie.


ODPOWIEDZ