Kominek

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Kominek

Post autor: JagodaLa »

Czy może być kominek bez komina ?

Kasiaaa
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 26, 2020 12:07 am
Re: Kominek

Post autor: Kasiaaa »

Oczywiście, że może być kominek bez komina. Tyle, że w takom kominku nie spalisz drewnianych szczapek. Kominki gazowe Waligóra to konstrukcja, którą możesz zainstalować nawet w mieszkaniu w bloku.

Malwina
Posty: 15
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:10 pm
Re: Kominek

Post autor: Malwina »

Pewnie może być, ale moim zdaniem to nie to samo. My planujemy z mężem mieć dom z prawdziwym kominkiem, który będzie połączony w instalacji z kotłem. Do tego zamierzamy na opał zamawiać specjalny pellet od tego dostawcy dobrybrykiet/pl/warszawa/pellet/ . To będzie najlepsze rozwiązanie chociażby z tego względu, że takie kotły pelletowe są wyjątkowo wydajne.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Kominek

Post autor: lewandowska »

Ja w zeszłym miesiącu miałam poważny dylemat co do wyboru kominka. Z uwagi na to, że będzie on w salonie zdecydowałam się na biokominek: galeriakominkow/pl/produkty/biokominki.html ;) Jest on prosty obsłudze i łatwy w utrzymaniu. Pełni również rolę dekoracyjną. Dziś wiem, że był to trafny wybór :)

Aatpa82
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 24, 2020 4:08 pm
Re: Kominek

Post autor: Aatpa82 »

lepiej jak robic to porządnie czyli podlaczyc pod komin. jesli oprocz kominka zastanawialabys sie nad dobrym piecem, niezastapionym w tej kwestii i bardzo ekologicznym jest firma heiztechnik/pl/, polecam

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Kominek

Post autor: kygo »

Nie zapominaj też o wszystkich kwestiach kominiarskich, niezbędnych przy remoncie czy też właśnie budowie domu. W tej sprawie polecam skontaktować się z dobrym kominiarzem. W moim przypadku sprawdził się Kominiarz Jakub Małmyga - usługi kominiarskie w Warszawie: https://kominiarz.warszawa.pl/ .


ODPOWIEDZ