Jak często korzystacie z aplikacji do robienia zakupów?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Jak często korzystacie z aplikacji do robienia zakupów?

Post autor: Ive »

Jak często korzystacie z aplikacji do robienia zakupów?
Czy wolicie tradycyjnie, lub ewentualnie przez internet ale z kompa, a nie z telefonu?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Jak często korzystacie z aplikacji do robienia zakupów?

Post autor: Tropicielka »

No w sumie to ja korzystam wtedy jak ktoś mi takie aplikacje podpowie, bo szczerze to sama wcześniej nie chodziłam i nie szukałam takich rzeczy, bardziej przez kompa.
Teraz jest fajna blix aplikacja , w której możesz przeglądać gazetki reklamowe sklepów zaraz jak się pojawią, więc można zrobić szybki przegląd taniości bez wychodzenia z domu. Mi się przydaj odkąd siostra mi to podsunęła, ale sama to mam słabe oko do wynajdywania takich rzeczy.

A Ty?

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Jak często korzystacie z aplikacji do robienia zakupów?

Post autor: tornado »

Ja ogólnie nie korzystam z aplikacji wole kupować po prostu na stronach internetowych . Ostatnio właśnie tak oglądałam propozycje autora taniaksiazka/pl/autor/carlos-ruiz-zafon który niestety niedawno zmarł a wydał bardzo wiele bestselerów. kupuję tam bez aplikacji tylko po prostu logując się.

Lilka
Posty: 15
Rejestracja: sob mar 28, 2020 3:07 pm
Re: Jak często korzystacie z aplikacji do robienia zakupów?

Post autor: Lilka »

Chciałabym móc korzystać z takich aplikacji do robienia zakupów ale najpierw muszę sprawić sobie nowy telefon. Rozmyślam czy sprawdziłby się Xiaomi POCO M3 magazyn.ceneo/pl/artykuly/poco-m3-specyfikacja . Słyszałam już wcześniej o tym modelu i właśnie pojawił się w sklepach. Jest doskonałej jakości i posiada mnóstwo przydatnych funkcji.


ODPOWIEDZ