Nowe technologie - co w trawie piszczy.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Nowe technologie - co w trawie piszczy.

Post autor: kasiunia »

Sama zastanawiam się czy powstaną jeszcze jakies technologie, które mocno wpłyną na nasze życie? Powiem tak, rozwój nowoczesnych technologii cały czas ma miejsce, tylko ,że jedne technologie pozostają z nami na długie lata a inne bardzo szybko przemijają. Ciekawe co może zmenić nasze życie w najbliższych 2-3 latach.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Nowe technologie - co w trawie piszczy.

Post autor: zuzia852 »

Nowoczesne technologie to temat, który bardzo mnie interesuje, a ich rozwój mnie cieszy, bo pozytywnie odbija się na każdym aspekcie naszego życia. Aby być na bieżąco staram się jak najwięcej czytać na ten temat i w taki sposób natknęłam się na informacje o tym czym jest analizator procesowy i jakie jest jego zastosowanie.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Nowe technologie - co w trawie piszczy.

Post autor: Niko_dem »

Dziś jak ktoś chce prowadzić biznes w Internecie to dostępne są narzędzia do automatyzacji niemal każdego procesu. Ale by znów nie marnować czasu na ich obsługę, to warto zadbać o integrację w e-commerce https://asiston.pl/asiston-e-commerce/ Bezproblemowe połączenie z magazynami, dostawcami i firmami kurierskimi, wsparcie posprzedażowe dla klientów i możliwość szybkiego edytowania produktów na wielu platformach. Każda z tych rzeczy znacznie przyspieszy pracę.


ODPOWIEDZ