Antywirus dla firmy

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Antywirus dla firmy

Post autor: Laieta40 »

Hej! Szukam sprawdzonego antywirusa, którego zakupię dla firmy. Zależy mi na ochronie wszystkich pracowniczych komputerów, więc jeśli macie jakieś propozycje to śmiało dajcie znać. Jak na razie trafiłem na tą ofertę https://www.vebo.pl/malwarebytes-endpoint-security . Co o niej sądzicie? Z tego co widzę to ten program ma całkiem sporo pozytywnych opinii. Warto się skusić?

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Antywirus dla firmy

Post autor: tornado »

Jest wiele ciekawych programów które warto mieć ale i warto mieć dobry sprzęt by firma sprawnie mogła funkcjonować . Takim sprzętem jest itnes/pl/notebooki/notebooki-hp/notebooki-hp-elitebook/ ale i posiadają w swojej ofercie różnego typu programy przydatne w prowadzeniu firmy. Więc jeżeli chcesz by twoja firma rozwijała i działała sprawnie zajrzyj do nich znajdziesz wszystko co potrzebujesz.

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Antywirus dla firmy

Post autor: kleopatra »

firmy muszą szczególnie zwracać na to uwagę

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Antywirus dla firmy

Post autor: patrycja »

Ja też mam dobry antywirus ale dowiedziałam się że powinnam też korzystać z bezpiecznego szyfrowanego komunikatora usecrypt/com/ i aplikacji do szyfrowania plików i dokumentów jeśli pracuję w domu bo trzeba zabezpieczać dodatkowo te poufne firmowe informacje

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Antywirus dla firmy

Post autor: Mella »

Z jakiego programu antywirusowego korzystacie i przede wszystkim, czy jesteście z niego zadowoleni w dłuższej perspektywie czasu? My dość długo szukaliśmy najlepszego wsparcia do sprzętu w naszej firmie i sprawdzając różne opinie oraz recenzje zdecydowaliśmy się na wersję antywirusa gdata/pl/ który jak najbardziej mogę polecić. Mają w tym zakresie ponad 30 lat doświadczenia, jednocześnie znajduje się w czołówce głównych, niezależnych testów antywirusowych. Jak do tej pory niezastąpiony z dobrze działającym wsparciem obsługi technicznej.


ODPOWIEDZ