Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Post autor: Iskra »

Inwestując w komputer stacjonarny warto zainstalować też dobre oprogramowanie antywirusowe. Ja osobiście korzystam z https://www.kaspersky.pl/total-security i jestem zadowolony - mój komputer nie jest zainfekowany żadnymi wirusami i działa bardzo szybko.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Post autor: chorobo »

Jeśli chodzi o mnie, to polecałbym zajrzenie do tego sklepu internetowego: itnes/pl/monitory/monitory-iiyama/ . Kupowałem tam monitor i przeglądałem ichniejszą ofertę. Znajdziesz tam komputery marki Dell oraz chyba wszystkie inne dostępne na rynku firmy. Z tego co się orientuję, to mają naprawdę dobre ceny na sprzęt, więc raczej nie przepłacisz :).

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Post autor: Pigwa »

Ciężko polecić jakiś konkretny model dlatego, że wszystko zależy od tego do czego potrzebujesz komputera. Dużo ciekawych modeli Della znajdziesz w ofercie sklepu maxsklep/pl/. Najlepiej do nich napisz jaki sprzęt Cię interesuje, w sensie czy do grania czy do jakiejś konkretnej pracy i pomogą Ci dobrać najlepsza opcję.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Post autor: patrycja7 »

Jeśli chodzi o zakup komputera to możecie coś polecić? Zastanawiam się poważnie nad zakupem komputera poleasingowego. Widziałam właśnie tutaj takie możliwości jak komputery do grafiki: at-outlet/pl/komputery-do-grafiki . Wydaje mi się, że to całkiem dobra opcja.


ODPOWIEDZ