Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Post autor: Amy9602 »

Szukam laptopa do codziennego korzystania, najlepiej firmy Dell, bo dobrze mi się sprawdzały ale mam problem z doborem modelu - coś do 2-3 tysięcy :)

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Post autor: Domis3223 »

Moje dziecko przez ten system nauczania, poprosiło mnie o fajne dodatki do komputera, jak to stwierdził, będzie mu się przyjemniej uczyło. Znalazłam kilka fajnych nowości w sklepie, erli/pl/kategoria/urzadzenia-wskazujace-klawiatury/2523 jednak nie bardzo wiem, co by mu się przydało, wiadomo, on najchętniej chciałby wszystko, ale nie ma tak dobrze. Co waszym zdaniem warto kupi by uprzyjemnić naukę.

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Re: Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Post autor: Maza »

Uwielbiam gry komputerowe, niestety wczoraj padł mi komputer. Co za pech!
Zatem nowy komputer stacjonarny do gier to konieczność w tej chwili, ale też niespodziewany wydatek.
Może jesteście w stanie mi coś doradzić? Mam już coś na oku, ale dobrych wskazówek nigdy za wiele!

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Post autor: wodzirej »

Cześć. Dobry komputer do gry to podstawa. Ale nie tylko taki dobry komputer ma znaczenie. Ważne także jest to jaki rodzaj karty graficznej posiadamy. Dlatego też dowiedziałam się, że warto zainwestować w taką lepszą kartę dzięki której jakość gier zyska lepszą jakość. I tak tutaj ekspert.ceneo/pl/geforce-rtx-3090-specyfikacja znalazłam idealną kartę dla każdego.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Post autor: zezowaty »

Jak szukasz dobrego laptopa to zanim podejmiesz jakikolwiek wybór to polecam Ci się zainteresowac artykułami takimi jak thinkbooki/pl/seria-thinkpad-x1-nano-dopracowana-w-kazdym-calu/ na których znajdziesz nie tylko kilkanascie dobrych propozycji ale również odkryjesz szczegółowo na co zwracac szczególną uwagę szukając odpowiedniego sprzętu.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Jaki komputer polecacie?

Post autor: bodo »

A czemu akurat Dell? Nie chcecie zobaczyć sprzętów innej firmy? Tutaj idream/pl/mac.html sobie zerknijcie. Mają tam wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że warto właśnie tam się rozejrzeć. Propozycji jest naprawdę wiele. Myślę, że każdy z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie.

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Re: Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Post autor: Laieta40 »

A co z monitorem? Polecacie coś sensownego w tym temacie? Ja się obecnie zastanawiam nad https://www.sferis.pl/monitory-2848

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Post autor: Danuta »

A może zainteresuje was ta oferta - zobaczcie tu itnes/pl/komputery/komputery-dell/komputery-dell-vostro/ Komputer nie jest drogi a spełnia wszystkie wymogi. Z powodzeniem można na nim intensywnie pracować. A też oglądać filmy, grać itp.

malinka
Posty: 231
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Post autor: malinka »

Oj tak... Dzisiaj bez dobrych sprzętów to nie szłoby funkcjonować, zwłaszcza jak się prowadzi firmę. Tutaj to nawet potrzebny byłby outsourcing it w ramach, którego prowadzone byłby bieżące naprawy, aktualizacje oprogramowań etc. Dlatego na pewno też warto pomyśleć o takich usługach.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Jaki komputer firmy Dell polecacie?

Post autor: Niko_dem »

Ja swojego PC kupowałem tutaj, i wybrałem po specyfikacji, nie po marce: device/pl/collections/komputery-pc i byłem bardzo zadowolony. Sklep jest spoko, bo później kupowałem jeszcze laptopa rodzicom i też było wszystko ok. No i wiadomo sprzęcik w o wiele lepszej cenie, a stan pawie jak nie używany, polecam jak coś, zwłaszcza przy tym ile teraz karty graficzne kosztują :lol:


ODPOWIEDZ