Jaki telewizor?

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Jaki telewizor?

Post autor: Samanta »

Cześć, jaki telewizor polecacie do małej sypialni? Myślałam o takim nieco mniejszym egzemplarzu jakie zazwyczaj są w hotelach aby nie męczyć za bardzo wzroku. Wydaje mi się, że 32 cale spokojnie wystarczy do takiego pomieszczenia. Znalazłam nawet ciekawe oferty na stronie taniomania/pl/t/telewizory-32-cale , tylko zastanawiam się nad wyborem marki.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Jaki telewizor?

Post autor: treska »

Chyba najlepiej będzie sprawdzić ranking. Powiem ci szczerze, że ja też się nie znam na takich sprzętach, dlatego rankingi tego typu sound-expert/pl/ranking-telewizorow-52-cale/ są dla mnie wybawieniem.

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Jaki telewizor?

Post autor: skubinka »

A czy ktoś z Was kupował telewizor uzywany ? Chciałam kupic rodzicom bo ich się popsuł, a teraz to tak krucho z pieniędzmi. Jak będę miała kase kupię nowy ale na chwilę obecną to chyba używany, aby mogli oglądać, bo bez telewizora to tak nudno tym bardziej starszym ludziom co siedzą w domku.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Jaki telewizor?

Post autor: lunka »

No właśnie, może ktoś z was wie jakie są dobre i tanie telewizory ? Ja nie chcę przepłacać, bo i tak tv załączam od czasu do czasu. Mam nadzieję, że jesteście w stanie polecić mi coś konkretnego :)

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Jaki telewizor?

Post autor: irenka »

Do małej sypialni to raczej coś niewielkiego. Może coś takiego manta/com/pl/product-category/telewizory-i-akcesoria/telewizory-led/24/ ? Mała manta 24 cale. Telewizor niewielki, ale bardzo funkcjonalny. No i ładnie się prezentuje. Rzuć okiem, może spodoba Ci się ten model. A jak nie to Manta ma spory wybór więc myślę, że coś znajdziesz.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Jaki telewizor?

Post autor: treska »

Skoro o telewizorach mowa, to wiecie do czego konkretnie służy kable hdmi? Jeśli nie, to zachęcam was do tego, abyście zajrzeli na stronę https://marketmedia.pl/blog/do-czego-sl ... /glse_jqrj gdzie pojawił się bardzo wyczerpujący wpis na ten temat - sami sprawdźcie.


ODPOWIEDZ