Telefon

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Telefon

Post autor: kasiunia »

Znacie firmę produkującą smartfony blackberry ? Przedstawiciele kanadyjskiego producenta poinformowali, że wyłączają usługi dostępne w ramach – bardzo popularnej w przeszłości – platformy BlackBerry. Terminale BlackBerry były bardzo popularne wśród użytkowników biznesowych, a także pracowników sektora administracji na początku obecnego milenium. Urządzenia te korzystały bowiem z dedykowanej, utrzymywanej przez producenta infrastruktury telekomunikacyjnej, która miała zapewniać m.in. wysoki poziom bezpieczeństwa danych.Firma moim zdaniem nie wytrzymała konkurencji - taka to przyczyna.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Telefon

Post autor: zuzia852 »

Skoro już mowa o telefonach - pamiętaj aby w jakiś sposób uchronić go przed upadkie. Etui i szkło hartowane będą tuttaj naprawdę fajne. Na stronie: xiaomi4you/pl/xiaomi-redmi-9-radzimy-jak-skutecznie-zabezpieczyc-telefon/ jest więcej informacji o ochronie telefonu, więc polecam.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Telefon

Post autor: lunka »

No ja niestety miałam ostatnio problem z telefonem. Rozładował się i już się nie chciał włączyć. Tyle dobrze, ze kumpel dal mi namiar na mobilny serwis cjservice/pl/ działający na śląsku. Podjechali pod dom, naprawili telefon i w ciągu 2 godzin działał jak nowy.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Telefon

Post autor: Kswerk »

Jak masz nowoczesny telefon to kabel do szybkiego ładowania to must have, dzięki nim w kilkanaście minut masz już większość naładowanej baterii i nie musisz czekać w nieskończoność

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Telefon

Post autor: sofia11 »

No niestety telefony są bardzo delikatne teraz. Jeden upadek i może zostać uszkodzony. Poczytaj sobie o etui na prk24/pl/58772924/czy-etui-na-telefon-moze-skutecznie-chronic-obudowe-w-razie-upadku-sprawdzmy-artykul-sponsorowany Dowiesz się czy faktycznie chroni telefon czy nie warto go kupować.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Telefon

Post autor: lunka »

Zerknij sobie na stronę serwisu ibroken/pl/ . Sama nie przypuszczałam, że istnieje taka firma, która proponuje tak rewelacyjne rozwiązania związane z naprawą sprzętu. Zajmują się przeglądem urządzeń zarówno na gwarancji jak i w okresie po gwarancyjnym. W dodatku bardzo prosta jest procedura zgłaszania usterki.


ODPOWIEDZ