Antywirus na telefon

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Antywirus na telefon

Post autor: Magiee54 »

Chcecie skorzystać z antywirusa na telefon? Nie wiecie na jaki program warto się zdecydować? W takim razie koniecznie zajrzyjcie na tą stronę https://www.kaspersky.pl/android-security . Ten program skutecznie zapewnia bezpieczeństwo na każdym urządzeniu. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Antywirus na telefon

Post autor: oponka25 »

Antywirus oczywiście, że jest bardzo ważny aby go mieć zainstalowanego w telefonie. Ale z racji, że ja kompletnie się na tym nie znam to wolę pójść do serwisu w którym to mi go wgrają. I tak też między innymi tutaj medicphone/pl/serwis-sony-lodz/ wiem, że mogę się udać i nawet sprawdzą mi co jest grane, że nie otwiera mi wszystkich stron. Także nawet dla tych nowszych modeli warto mieć jakiś dobry serwis.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Antywirus na telefon

Post autor: patrycja »

Rzeczywiście antywirus jest ważny ale zwykle rzadko się z niego korzysta za to jednym z niewielu rozwiązań, które umożliwiają bezpieczną komunikację z monitorowanego smartfona, jest UseCrypt femino/pl/sygnaly-ze-partner-podsluchuje-moj-telefon-gdzie-zaczyna-sie-toksyczna-kontrola/ , dzięki niemu wiesz czy telefon jest szpiegowany bo on na bieżąco to sprawdza


ODPOWIEDZ