Serwis samochodowy

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Serwis samochodowy

Post autor: Amy9602 »

Hej. Jeśli szukacie odpowiedniego warsztatu samochodowego, który specjalizuje się w naprawach samochodów z grupy VW, w tym chociażby Audi to polecam omt-serwis/pl/usluga/serwis-grupy-vw-audi/. Niedawno naprawiałam tam usterki i mogę powiedzieć jedno, że charakteryzują się wysoką jakością usług.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: Franczeska »

A czy ktoś z Was prowadzi może własny warsztat samochodowy? Jeśli tak, to gdzie kupowaliście wyciągarki do takiego warsztatu? Ja ostatnio widziałam takie na stronie internetowej terenowiec/pl/pl/97-wyciagarki. Jak sądzicie, czy opłaca się je tam zamówić?

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Serwis samochodowy

Post autor: patrycja7 »

Warto mieć zawsze pod ręką namiary na serwis samochodowy. Nigdy nie wiemy, kiedy i co zepsuje się w naszym aucie. Ja zawsze wybieram Auto Serwis Premium Kowale Gdańsk: autoserwispremium/pl/ i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Polecam także Wam.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: lunka »

Jeśli natomiast jesteście z Gliwic bądź okolic, to serdecznie polecam wam stację kontroli pojazdów ponicki/pl/ Nowoczesne miejsce, z nowoczesnym sprzetem. Jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie. Warto sobie sprawdzić!

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: zuzia852 »

Ja do serwisu z moim autem nie jeżdżę bo robi to mój ubezpieczyciel sam. Tutaj beesafe/pl/najtansze-oc/ mam taką usługę dodatkową wykupioną, sprawdzcie sami jak to wygląda. Na pewno to wygodne i praktyczne, nie tracę na to czasu.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: pariss »

Ja wychodzę z założenia, ze najlepiej jest jechać do serwisu, który specjalizuje się w naprawach aut danej marki. przykładowo - ja jeżdżę na co dzień samochodem marki BMW i na przeglądy czy naprawy jeżdżę zwykle do bmw-slusarczyk/pl/ w Tarnowie. Panowie mają ogromną wiedzę i doświadczenie jeśli chodzi o auta tej firmy, sprawnie wyłapują usterki i je naprawiają.

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: lewandowska »

Miejsce, które ja polecam to serwis samochodowy - boschcarservice/com/pl/pl/ Ufam im w 100% i jak tylko moje auto zaczyna szwankować to zawsze mogę liczyć u nich na szybką i fachową pomoc! A, że ich warsztaty są zlokalizowane w całym kraju to bez problemu znajdziecie najbliższy gdzieś w swojej okolicy!

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: kasiunia »

Dobry serwis samochodowy to skarb, jednak to my musimy pamiętać o tym aby we właściwych terminach wymieniać części i materiały eksploatacyjne w naszym samochodzie. Jeśli tego nie przypilnujemy to serwis samochodowy, nawet jak będzie dobry nic nie zrobi w tym względzie. Nie możemy tez zapomnieć o tym aby określone części samochodowe wykonane z różnych materiałów odświeżać bądź czyścić właściwymi kosmetykami samochodowymi - carstyle/pl/kosmetyki-samochodowe/ .Dobrze czyszczone i konserwowane części zachowują dłużej świeżość i dobry wygląd.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Serwis samochodowy

Post autor: AsiaS »

Czasem niestety nie opłaca się naprawiać samochód i lepiej go po prostu sprzedac. Skup kupiewszystkieauta/pl/ kupuje samochody w każdym stanie za gotówkę. Wszystko przebiega łatwo i szybko;) Polecam ;)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: bubaa »

a jest tu może ktoś z Warszawy lub okolic? Pytam bo szukam opinii na temat Bosch Car Service MATRASZEK z Marek. Czytałam, ze zajmują się diagnostykę, serwisem, pomagają w załatwianiu ubezpieczeń na korzystnych warunkach, mają Auto Spa.


ODPOWIEDZ