ubezpieczenie komunikacyjne

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
ubezpieczenie komunikacyjne

Post autor: zezowaty »

Ja ostatnio szukając informacji o ubezpieczeniach komunikacyjnych trafilem na taką stronę tu superpolisa/pl/faq/szkoda-calkowita-jak-jest-liczona-wysokosc-odszkodowania/ Miedzy innymi dowiedziałem się na jakie odszkodowanie ( jaka wysokość) mogę liczyć przy szkodzie całkowitej. Mam pytanie czy w takiej sytacji warto mieć też wykupione ubezpieczenie AC?

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: ubezpieczenie komunikacyjne

Post autor: silence »

Powinieneś zapoznać się z artykułem 24tp/pl/n/90425, w którym opisano co obejmuje autocasco. Ja osobiście mam podejście, że jeżeli nasze auto nie kosztowało zbyt wiele, to lepiej zostać przy polisie OC, która jest obowiązkowa. W razie szkody przecież można uzyskać odszkodowanie z funduszu gwarancyjnego. Nie ukrywam, że jakbym miała drogie auto, to autocasco by było pierwszą rzeczą, o której bym pomyślała.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: ubezpieczenie komunikacyjne

Post autor: zuzia852 »

W kwestii ubezpieczeń komunikacyjnych proponowałabym zerknąć tutaj: bluemedia/pl/baza-wiedzy/blog/fintech/porownywarka-inseco-twoim-doradca-w-zakresie-wyboru-najkorzystniejszego-ubezpieczenia - znajdziesz tu wiele cennych informacji i dowiesz się, w jaki sposób dobrać ubezpieczyciela.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: ubezpieczenie komunikacyjne

Post autor: chorobo »

Jeżeli chcielibyście skorzystać z opcji wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, to myślę że najwięcej informacji w tym zakresie uda wam się znaleźć na stronie tej firmy amaconsulting/pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ . Możecie tam wykupić również ubezpieczenie na dom, NNW czy OC i AC. Myśle, że warto wziąć ich pod uwagę.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: ubezpieczenie komunikacyjne

Post autor: Kswerk »

Jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu to bez dwóch zdań mogę polecić punkta/pl/ubezpieczenie-samochodu/ Nie raz już tam załatwiałem sobie i w 5 minut można wyszukać naprawde świetne i atrakcyjne cenowo oferty

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: ubezpieczenie komunikacyjne

Post autor: menni »

Czy wiecie, że najtańszym sposobem zakupu ubezpieczenia samochodowego jest zakup online? Dzięki https://inszury.pl/ można szybko i łatwo porównać i kupić najlepszą polisę dla swoich potrzeb. Ponadto jest też opcja powiadomienia, gdy zbliża się data wygaśnięcia polisy


ODPOWIEDZ