Serwis samochodowy

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Serwis samochodowy

Post autor: chorobo »

Wiecie co, jeżeli chodzi o Gorzów, to ja mam jeden numer do firmy pomoc-drogowa-gorzow.net/ Kiedy miałam wypadek, nie ze swojej winy, to bardzo mi pomogli uporać się z autem. Niestety konieczna była laweta, ale na szczęście nie wyniosła mnie ona dużo, a na warsztacie mechanicy sprawnie zajęli się naprawa mojego auta.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: pariss »

Według mnie warto naprawiać auta tylko w serwisowanych warsztatach :) jeśli jeździcie na co dzień BMW i mieszkacie w okolicach Tarnowa to na pewno warto zapoznać się z ofertą bmw-slusarczyk/pl/. Mają duże doświadczenie w naprawach tego typu samochodów, można umówić się do nich na przegląd czy pełną diagnostykę. Umiarkowane ceny, profesjonalna obsługa.

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: charakterna »

A czy wiecie, jak zadbać odpowiednio o swój samochód? Pytam, ponieważ to też jest ważne... Ja ostatnio odkryłam tutaj e-lakiernik.net/porady/post/jakie-pasty-polerskie-wybrac fajne porady. Chociażby teraz wiem jakie pasty polerskie są godne uwagi... Dlaczego warto polerować swoje auto?

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Serwis samochodowy

Post autor: kleopatra »

A jakim samochodem jeździsz? Z własnych doświadczeń mogę polecić sprawdzony serwis eurocar-zarow/pl/, w którym samochody naprawiają kompleksowo. Oddaje do nich mój wóz od lat i nic się nie psuje, usterki nie wracają, a autem jeździ mi się świetnie.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Serwis samochodowy

Post autor: AsiaS »

A czy ktoś z Was miał problem ostatnio z uszkodzonym układem napędowym, w tym półosią napędową? Bo ja zdecydowanie mogę polecić skorzystanie z usług takiewaly/pl/regeneracja-polosi-napedowych, gdzie zajmują się profesjonalną naprawą i regeneracją mostów napędowych.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Serwis samochodowy

Post autor: Amy9602 »

A jeśli ktoś z Was szuka sprawdzonej pomocy drogowej to mogę polecić omt-pomocdrogowa/pl/, gdzie mogą odholować pojazd czy przetransportować w wyznaczone miejsce, a także zajmują się drobnymi naprawami na miejscu.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: zuzia852 »

A gdzie wasze warsztaty samochodowe zaopatrują się w części samochodowe? Bo szukam sklepu z dużym asortymentem, tutaj aparts/pl/uniwersalne/oleje/liqui-moly patrzyłem na ofertę jaką mają i dość dobre ceny są. Do mojego auta mają wiele części i akcesoriów też w sprzedaży.


ODPOWIEDZ