Serwis samochodowy

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: Maza »

To fakt, serwis samochodowy, w którym nie ma szansy na fuszerkę to podstawa.
Tak jest w Fordzie, gdzie w dodatku teraz działa świetna promocja na przeglądy okresowe.
Wystarczy potwierdzić niebieską strzałką wpisany w formularzu kod:
ford/pl/serwis/moj-pojazd/umow-serwis#/vehicle-step , by zyskać 40 zł.
Przegląd wykonany fachowo, dokładnie i w dodatku z rabatem!

odzywka
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:47 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: odzywka »

Otóż właśnie to znalezienie dobrego serwisu samochodowego to nie lada wyzwanie. Dlatego też od jakiegoś czasu siedzę i szukam sprawdzonego takiego serwisu. A że przy okazji trafiłam na stronę z akumulatorami samochodowymi ceneolokalnie/pl/rzeszow/akumulatory to i przy okazji mogę zakupić akumulator do mojego samochodu. A Wy kiedy ostatnio kupowaliście akumulator do swojego samochodu?

Kobietaewka77
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: Kobietaewka77 »

Jeżeli pytacie o dobre i sprawdzone serwisy to polecam, autoryzowany serwis seat Warszawa. Jak również innych marek i w innych miastach. Ja akurat korzystam z serwisów autoryzowanych, ponieważ mam auto jeszcze na gwarancji, ale myślę, że później tez zostanę przy nim. Podoba mi się bardzo obsługa pełna profesjonalizmu, a po naprawie otrzymuje auto czyściutkie.

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: Domis3223 »

Ja również korzystam z autoryzowanych serwisów, mam do nich większe zaufanie, bardzo podoba mi się obsługa oraz to, że pracujący tam fachowcy znają się na tym co robią to widać. Ja jednak korzystam dynamica-warszawa.seat-auto/pl/serwis, to jest chyba też serwis seata, jednak nie mam stu procentowej pewności. Naprawiają tam auta każdej marki, a na czas naprawy otrzymujemy auto zastepcze.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Serwis samochodowy

Post autor: patrycja7 »

Ja też skorzystałam z usług pomocy drogowej aby dojechać do warsztatu. Moim wyborem była pomoc drogowa i holowanie 24h Słupsk i okolice: pomocdrogowa.slupsk/pl/ . Serdecznie polecam ich usługi, z których byłam zadowolona.

Kobietaewka77
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: Kobietaewka77 »

Jeśli prowadzisz serwis samochodowy, to wiadomo, że z czasem brakuje w nim miejsca, dlatego aby mieć dobra organizacje pracy potrzebujemy jeszcze lepszej organizacji naszych magazynów. Dlatego polecam zakupienie odpowiedniej wielkości regałów, które będą bardzo stabilne. Takie właśnie regały znajdziesz w sklepie metalfactor/pl/, ja tam kupiłam wyposażenie do całego warsztatu i jestem bardzo zadowolona z jakości.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: zuzia852 »

Wybierając serwis dla mojego auta też nie wiedziałam gdzie jechać. Ale znajoma wysłała mi tą allianz-ubezpieczenia/pl/ stronę na której znalazłam informacje pomocne, piszą też o ubezpieczeniach więc warto poczytać, też w tym temacie radziłam się ich wskazówek.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Serwis samochodowy

Post autor: Amy9602 »

Jeśli szukacie bardzo dobrego warsztatu samochodowego w Tarnowie mogę polecić od siebie omt-serwis/pl/. Zawsze trafna ocena i profesjonalnie wykonanie usług, do tego przystępny ceny i bardzo kompleksowe podejście do klienta.

kamilka45
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:48 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: kamilka45 »

Serwisów jest wiele na naszym rynku, ale często na takim właśnie serwisie auto musi długo przebywać. Na ten czas warto wypożyczyć sobie auto . Ostatnio dobre propozycje widziałam na bziuk/pl/wypozyczalnia-samochodow-myslenice . Mają tam naprawdę wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Serwis samochodowy

Post autor: lunka »

Jak zdarzy wam się wypadek na drodze, no to musicie zadzwonić po Laweta Hamburg Najlepiej wybierać sprawdzone firmy, które mają pochlebne opinie wśród swoich klientów i świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie.


ODPOWIEDZ