NNW - ubezpieczenie auta

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
NNW - ubezpieczenie auta

Post autor: knot »

Znacie jakieś sprawdzone dobre oferty na ubezpieczenie NNW ? Chodzi o kierowcę samochodu, który sporo jeździ

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: NNW - ubezpieczenie auta

Post autor: miksturka »

Mój mąż pracuje jako kierowca, też szukaliśmy czegoś takiego i tutaj allianz/pl/pl_PL/dla-ciebie/samochod/nnw.html zdecydowaliśmy się wykupić

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: NNW - ubezpieczenie auta

Post autor: chorobo »

Korzystając z okazji, że jesteśmy w temacie ubezpieczeń, chciałabym się was zapytać, z jakiej firmy ubezpieczeniowej korzystaliście podczas wykupu swojej polisy? Widziałam na stronie tego portalu superpolisa/pl/faq/jaka-kara-za-brak-oc/ , że można się tam zapoznać z wieloma ofertami od różnych firm i zastanawiam się, nad którą konkretnie postawić.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: NNW - ubezpieczenie auta

Post autor: zuzia852 »

Co do ubezpieczeń samochodów to czy wiecie ile czasu po jego rejestracji macie na wykupienie polisy? Tutaj beesafe/pl/porady/ile-czasu-na-ubezpieczenie-samochodu-po-rejestracji/ piszą o tym dokładniej, znajdziecie tam odpowiedz na to pytanie właśnie. Ja nie wiedziałam wcześniej o tym.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: NNW - ubezpieczenie auta

Post autor: malinka »

Fajnie, że też są poradniki typu unilink/pl/porady/przepisanie-ubezpieczenia-oc-jak-przepisac-oc - bo dzięki nim można się dowiedzieć też co się dzieje z OC, kiedy sprzedajemy swój samochód. Ja miałam z tym problem, bo jestem zielona w takich rzeczach. A dzięki tym wiadomością- wszystko się wyjaśniło.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: NNW - ubezpieczenie auta

Post autor: Kswerk »

Wszyscy ubezpieczają tylko samochody a nie mają świadomości że rower też można i najlepiej jest ubezpieczyć. Jak was to ciekawi to zerknijcie na chrzanowski24/pl/strona-glowna/ubezpieczenie-roweru-co-trzeba-o-nim-wiedziec-jak-znalezc-najlepsza-oferte-270640642

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: NNW - ubezpieczenie auta

Post autor: lunka »

Skoro zeszliśmy już na temat samochodów, to jestem zdania, że każdy kierowca powinien wiedzieć o takich podstawowych kwestiach jak to, kiedy należy się Wynajem samochodu zastępczego z oc sprawcy WIENER Polecam w wolnej chwili zapoznać się z ofertą dostępną na zastepczy.org

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: NNW - ubezpieczenie auta

Post autor: menni »

Szukasz ubezpieczenia samochodowego? Sprawdź https://inszury.pl/, aby uzyskać tanie, szybkie i wygodne porównanie polis OC, AC i NNW. Przyjazny dla użytkownika interfejs i przejrzyste informacje sprawiają, że to pestka!

minella
Posty: 135
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: NNW - ubezpieczenie auta

Post autor: minella »

Pamiętacie że jeśli ktoś Wam uszkodzi samochód możecie się starać o samochód zastępczy z oc sprawcy? Na tej stronie https://zastepczy.org/tu/generali-samoc ... pczy-z-oc/ znajdziecie informacje na ten temat oraz wniosek do wypełniania jeśli sprawca ma ubezpieczenie oc w generali

Kamilla36
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: NNW - ubezpieczenie auta

Post autor: Kamilla36 »

W takim razie myślę, że przydadzą Ci się namiary na stronę: https://www.ergohestia.pl/ubezpieczenie ... pieczeniu/ . Polecam ją przede wszystkim dlatego, że wybór ofert mają duży, więc można znaleźć ubezpieczenie z szeroką ochroną przy niskich składkach.


ODPOWIEDZ