Serwis samochodowy Katowice

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Serwis samochodowy Katowice

Post autor: Iskra »

Poszukuję dobrego i sprawdzonego serwisu samochodowego w Katowicach. Korzystacie z takich usług i możecie polecić kogoś konkretnego? Wczoraj poszperałem trochę w sieci na ten temat i trafiłem na tą stronę https://auto-klinika.pl/. Co sądzicie o tej firmie? Może ktoś z was korzystał już z ich oferty? Z tego co widzę to mają oni dużo pozytywnych opinii. Rzeczywiście są oni godni zaufania? Wyglądają na profesjonalistów w tej dziedzinie. Bardzo zależy mi na porządnej robocie. Dajcie znać proszę co myślicie o tym, wielkie dzięki za waszą pomoc!

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Serwis samochodowy Katowice

Post autor: Franczeska »

Niestety czasami bywa tak, że auto zepsuje się w trasie. Wtedy konieczne jest zazwyczaj wezwanie pomocy drogowej. Ja ostatnio trafiłam na artykuł na stronie internetowej tanieholowanie24h/pl/jak-znalezc-pomoc-drogowa-w-kielcach/, który podpowiedział mi, jak takiej pomocy szukać na terenie Kielc. Jeśli również i Was to interesuje, to polecam się zapoznać ;)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Serwis samochodowy Katowice

Post autor: zuzia852 »

Ja również potrzebuję mechanika, ponieważ mam problem z turbosprężarką w samochodzie. Przeczytałam już nawet artykuł na temat tego, jak o nią dbać turbiny.regent24/pl/jak-dbac-o-turbosprezarke-by-dluzej-dzialala/ , ale niestety, chyba bez wizyty w serwisie się nie obędzie. To będzie moja pierwsza naprawa auta.


ODPOWIEDZ