Import samochodu

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Import samochodu

Post autor: nikitta »

Szukacie profesjonalnej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się importem samochodu? W takim razie mogę wam zdecydowanie polecić ten link https://www.carforfriend.pl/inwestycje- ... mochodami/ . Osobiście sam korzystałem z ich usług i muszę wam powiedzieć, że lepszych specjalistów w tej branży nie znajdziecie. Gorąco ich polecam każdemu zainteresowanemu!

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Import samochodu

Post autor: patrycja7 »

Moim zdaniem lepiej kupić auto w Polsce. Można skorzystać też z takiej opcji jak pomoc przy zakupie samochodu lublin: auto-inspekcje/pl/ . To dobra opcja aby nie kupować kota w worku.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Import samochodu

Post autor: Franczeska »

A czy macie jakąś swoją ulubioną markę samochodu? Ja chyba najbardziej lubię Seaty :) Nie dość, że świetnie się prezentują, to jeszcze są świetnie wyposażone. Ostatnio sporo na temat aut tej marki czytałam sobie na stronie internetowej allaboutseat/pl. Polecam również i Wam tam zajrzeć, jeśli interesują Was takie tematy motoryzacyjne ;)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Import samochodu

Post autor: zuzia852 »

Import samochodu z zagranicy to popularna opcja, można taniej dostać modele które u nas są dość drogie. Ale ważne też jakie ubezpieczenie samochodu wybierzecie do niego. Warto mieć takie które pokryje wam wszelkie szkody i urazy, w sieci macie dużo fajnych ofert więc tam polecam wam tego szukać.


ODPOWIEDZ