Wynajem samochodu we Wrocławiu

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Wynajem samochodu we Wrocławiu

Post autor: Iskra »

Szykujesz się do jakiegoś wyjazdu i potrzebujesz wynająć samochód we Wrocławiu? W takim razie szczerze mogę Ci polecić ten link https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/ . Sam korzystam z ich usług od czasu do czasu i muszę przyznać, że jestem mega zadowolony. Ciężko jest znaleźć lepszą wypożyczalnię w tym mieście.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Wynajem samochodu we Wrocławiu

Post autor: Franczeska »

W Warszawie natomiast działa bardzo fajna wypozyczalnia samochodów luksusowych Global Elite Car. Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej globalelitecar/pl/wynajem-aut-warszawa-centrum/. Moim zdaniem warto, bo są tam do wyboru naprawdę fajne modele samochodów, a cena za ich wypożyczenie wcale nie jest wysoka :)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Wynajem samochodu we Wrocławiu

Post autor: pariss »

Ja też ostatnio poszukiwałam dobrej wypożyczalni samochodów ale nie we Wrocławiu tylko w Toruniu. I tu zainteresowała mnie oferta firmy Transtor transtor/pl/. Bardzo duży wybór samochodów takich marek jak Volvo, Lexus czy Audi. Korzystne ceny, korzystne warunki wynajmu, fachowa i profesjonalna obsługa.

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: Wynajem samochodu we Wrocławiu

Post autor: Sabrinka »

Wynajem oczywiście jest zawsze jakimś rozwiązaniem, ale nie sądzę aby opłacało się w to bawić na dłuższy czas. Poza tym jeśli potrzebujemy samochodu to nie lepiej jest go po prostu kupić. Tym bardziej, że samochód bezpośrednio od właściciela można kupić i to bez większych problemów. Także jak już to ja bym takiego rozwiązania spróbowała.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Wynajem samochodu

Post autor: bodo »

A tutaj bmwdirect/pl/model/seria-2,minivan mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Auta tam mają naprawdę wysokiej klasy. Jeśli interesuje was wynajem długoterminowy, to warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest tam sporo. Poza tym mają wiele różnych opcji finansowania.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Wynajem samochodu we Wrocławiu

Post autor: Amy9602 »

Jeśli szukacie wypożyczalni to polecam jarson-wynajem/pl/wynajem-aut-zgorzelec/, gdzie działają na terenie Zgorzelca i w swojej ofercie mają nie tylko pojazdy osobowe, ale również zajmują się wypożyczeniem busów i samochodów dostawczych :)


ODPOWIEDZ