Import samochodów używanych

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Import samochodów używanych

Post autor: Iskra »

Szukacie profesjonalnej firmy, która zajmie się importem samochodu używanego? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę wam polecić ten link https://carforfriend.pl/ . Osobiście sam miałem okazję z nimi współpracować i muszę powiedzieć, że Ci ludzie znają się na swojej branży. Można im spokojnie zaufać!

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Import samochodów używanych

Post autor: violet »

A jak widzicie coś takiego, ale w kwestii motocykli? Ja właśnie sprawdzam tu motobros/pl/ akcesoria do nich i mam nadzieję, że uda mi się coś ściągnąć właśnie. Bo mój narzeczony bardzo chciałby mieć motor, to myślę, że taki prezent ode mnie na pewno doceni. A akcesoria to na pewno ubiór dla mnie, by mu się podobać.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Import samochodów używanych

Post autor: Mella »

W mojej ocenie, jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego wyposażenia do swojego warsztatu to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Legato-Motocykle, którą sprawdzicie sobie tutaj Przede wszystkim w ich przypadku można liczyć na bardzo dobre oferty cenowe zarówno w zakresie części, strojów motocyklowych, jak i oczywiście odpowiedniego wyposażenia swojego warsztatu w specjalne podnośniki. Współpracujemy już od dłuższego czasu, ponieważ zajmuję się nie tylko swoim sprzętem, ale również naszych znajomych :)

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Import samochodów używanych

Post autor: Franczeska »

A czy zastanawialiście się kiedykolwiek, czy możliwy jest zwrot używanego samochodu po jego zakupie? Myślę, że artykuł na stronie internetowej skup-aut-gdynia.eu/czy-mozna-zwrocic-zakupiony-samochod/ powinien Wam odpowiedzieć na to pytanie, polecam więc się z nim zapoznać :)

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Import samochodów używanych

Post autor: AsiaS »

Hej jak ktoś chce sprowadzić samochód z Niemiec to polecam autotesto/pl/?utm_source=amp.&utm_medium=all&utm_campaign=autotesto. Oszczędność czasu i pieniędzy, nie mówiąc już ile stresu można ominąć przy sprowadzaniu auta :) Fachowo i w dobrej cenie, nie tylko z Niemiec, mogą sprowadzić też samochód z innego kraju :)

minella
Posty: 135
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Import samochodów używanych

Post autor: minella »

Nie wiem czy ma sens taki import skoro w naszych salonach stoją takie finder.porsche/com/pl/pl-PL/dealer/search?condition=porsche_approved&condition=used&dealership=3497 wypasione samochody z gwarancją porsche approved. Byłam niedawno w salonie porsche centrum sopot mogłam się nimi zachwycać

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Import samochodów używanych

Post autor: zuzia852 »

Ja sprowadziłem auto i muszę wykupić dla niego krótkoterminowe ubezpieczenie, polecacie jakieś? Na miesiąc gdzieś szukam bo później jak już wszystko załatwię kupię normalne. Tutaj beesafe/pl/porady/oc-na-miesiac-krotkoterminowe/ o tym trochę czytałem, znacie ofertę?


ODPOWIEDZ